Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Poranne wypadki w Błażowej i w Boguchwale. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Ekipa wypadkowa ruchu drogowego rzeszowskiej komendy interweniowała na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dzisiaj rano na terenie powiatu Rzeszowskiego. W zdarzeniach ucierpiało dwie osoby.

Do pierwszego wypadku doszło przed godz. 10:00 na ulicy 3 Maja w Błażowej. Z ustaleń będących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 48–letni mężczyzna kierujący fordem, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z kierującą hondą. W zdarzeniu ranna została 62-latka jadąca hondą. Kobieta trafiła do szpitala.

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce po godz. 11:30. Na ul. Lubomirskich w Boguchwale 37–letni kierujący bmw, podczas włączania się do ruchu, zderzył się 50-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy wypadków byli trzeźwi. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu zdarzeń.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 29.05.2025, godz. 00:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprawa obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej trafiła do komisji

RZESZÓW. Temat został przeniesiony pod obrady komisji.

Rzeszów

Gdzie znajdzie się dzwonnica dla Dzwonu Niepodległości?

RZESZÓW. Dzwon po raz pierwszy wybrzmiał 11 listopada właśnie na Placu Farnym z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Rzeszów

Wizyta ambasadora Szwajcarii w Rzeszowie

RZESZÓW. Ambasador Szwajcarii Jurg Burri odwiedził Podkarpacie.

Rzeszów

Mieszkańcy pozostaną bez wglądu do informacji o przyszłych inwestycjach

RZESZÓW. Projekt w przyszłości może powrócić na Sale sesyjną.

Rzeszów

Budżet Rzeszowa w 2020 roku z wydatkami na poziomie 1,67 mld zł. Prawie 350 mln przeznaczą na inwestycje

RZESZÓW. Projekt przyszłorocznego budżetu zostanie w pierwszej kolejności zaprezentowany radnym podczas najbliższej sesji rady Miasta, która odbędzie się 19 listopada.

Rzeszów

Wiedeńskie rozwiązania na ulicach Rzeszowa. Będzie nowy system sygnalizacji świetlnych

RZESZÓW. Rozwiązanie zostanie wdrożone najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Kiedy zniknie ogrodzenie na działce przy Kwadracie Kultury?

RZESZÓW. „W tej chwili trwa wycena tych działek i w styczniu będzie to wszystko załatwione” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą wyjechać na studia do Chin

RZESZÓW. Do 4 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej trwa nabór chętnych na studia w Chinach. 

Reklama