Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

Poranny wypadek na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Zderzyły się cztery samochody

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w centrum Rzeszowa doszło do zderzenia czterech samochodów. W wypadku poszkodowany został 8-letni chłopiec. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 8:00 na al. Piłsudskiego na wysokości Placu Wolności, w kierunku Łańcuta. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 23-letnia mieszkanka Rzeszowa jadąca lewym pasem, najechała na tył opla, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa. Siłą uderzenia opel uderzył w bmw, a ten z kolei w volskwagena.

W wyniku zderzenia poszkodowany został 8-letni pasażer opla. Chłopiec z obrażeniami ciała, katertką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu ani zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dodatkowe kursy autobusów na Rzeszowskie Juwenalia

RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się Rzeszowskimi Juwenaliami, ZTM uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

Rzeszów

Zieleń zamiast betonu. W centrum Rzeszowa powstaje nowy ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na terenie przed budynkiem Estrady Rzeszowskiej (dawnej Willi Januszów) powstaje nowe, zielone miejsce spotkań, odpoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. W dniach 2, 3 i 8 maja 2023 r. w Rzeszowie odbędą się majowe uroczystości patriotyczne, do udziału w których zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Nowa droga połączy al. Rejtana z ul. Kustronia. Podpisano umowę z projektantem

RZESZÓW. W poniedziałek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na budowę nowej drogi, która połączy al. Rejtana z ul. Kustronia.

Rzeszów

Wielkie wydarzenie żużlowe w Rzeszowie: Polska vs Reszta Świata. Rusza sprzedaż biletów

RZESZÓW. 7 czerwca 2025 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, żużlowa reprezentacja Polski stanie do walki z resztą świata. Dziś o godz. 16:00 rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Rzeszów

Wiemy, kto dostarczy autobusy wodorowe dla Rzeszowa

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę 20 autobusów wodorowych, które zasilą tabor rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Wartość tych nowoczesnych pojazdów wynosi blisko 82,5 mln zł. Większość tej kwoty to dofinansowanie z KPO.

Rzeszów

Naukowcy z UR stworzyli innowacyjne żelki prozdrowotne

RZESZÓW. Naukowcy z Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskali patent na innowacyjny produkt w postaci żelek o właściwościach prozdrowotnych.

Reklama