Rzeszów - Sobota, 18.07.2026
Reklama

Poranny wypadek na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia

Dodano: 26.05.2026 r. / Redakcja

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia w Rzeszowie - 26.05.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia w Rzeszowie - 26.05.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano na skrzyżowaniu ulic Obrońców Poczty Gdańskiej z Ofiar Katynia doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Ranne zostały 3 osoby. Przyczyną wypadku było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9.30. Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu policjanci, 33-letnia kobieta jadąca Toyotą ulicą Obrońców Poczty Gdańskiej w kierunku Ofiar Katynia, najprawdopodobniej wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia się z Fordem Mondeo, którym kierowała 18-letnia kobieta.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, obie kierujące oraz pasażerka Forda. Wszystkie poszkodowane trafiły do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwie kierujące były trzeźwe.

Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 27.05.2026, godz. 00:01
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego. Stary jupiter zostanie na pamiątkę

RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie. 

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest w Rzeszowie. Nabór rusza 1 lutego

RZESZÓW. 1 lutego 2021 r. rusza nabór wniosków o dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Wnioski będą przyjmowane do 26 lutego br.

Reklama