Rzeszów - Piątek, 15.05.2026
Reklama

Poranny wypadek na ul. Dębickiej. 1 osoba trafiła do szpitala

Dodano: 03.02.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano na ulicy Dębickiej w Rzeszowie doszło do zderzenia skody z dacią. W wypadku ranna została 26-letnia kobieta kierująca dacią. Poszkodowana trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.   
 

Do wypadku doszło około godz.8:30. Jak wstępnie ustalili policjanci rzeszowskiej drogówki, 48-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca skodą, jadąc ulicą Dębicką najechała na tył jadącej przed nią dacii. W wyniku zderzenia, kierująca dacią 26-letnia mieszkanka Rzeszowa z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
 
Obydwie kierujące były trzeźwe.
 
Na kilka godzin w miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.
 
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczność wypadku.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszów

Rozbudowa budynku głównego UR idzie zgodnie z planem

RZESZÓW. Już ponad rok trwa przebudowa budynku głównego A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 C. Prace powoli zmierzają ku końcowi.

Rzeszów

Jest projekt uchwały w sprawie konsultacji społecznych w Rzeszowie

RZESZÓW. Gotowy jest projekt uchwały wprowadzającej konsultacje społeczne w ważnych kwestiach dla Rzeszowa.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Reklama