Rzeszów - Czwartek, 13.08.2026
Reklama

Poranny wypadek w Futomie. Lądował śmigłowiec LPR

Dodano: 13.08.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Futomie - 13.08.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Futomie - 13.08.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

FUTOMA. Do poważnego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Futoma w powiecie rzeszowskim. Motocyklista uderzył w tył samochodu osobowego. 52-letni mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce po godz. 7:00 na drodze powiatowej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 29-letnia kierująca Audi zatrzymała samochód na swoim pasie ruchu, ponieważ zamierzała skręcić w lewo i oczekiwała na możliwość bezpiecznego wykonania manewru.

Jadący za nią 52-letni motocyklista kierujący Yamahą najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył Audi.

W wyniku zderzenia motocyklista doznał obrażeń. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, którym mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.

Droga powiatowa w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Według informacji służb utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto nowy żłobek i przedszkole

RZESZÓW. W budynku J Politechniki Rzeszowskiej uroczyście otwarto nowy żłobek i przedszkole. 

Rzeszów

W filiach RDK odbędą się bezpłatne maratony fitness

RZESZÓW. Organizowany z okazji Dnia Kobiet Maraton Fitness jest czterogodzinnym ciągiem treningów.

Rzeszów

Od 5 marca jeden z przystanków na ul. Marszałkowskiej będzie przeniesiony

RZESZÓW. W związku z przebudową zatoki autobusowej, jeden z przystanków znajdujących się na ulicy Marszałkowskiej zostanie przeniesiony.

Rzeszów

Monopoly stworzy rzeszowską edycję gry. Będzie konkurs dla szkół

RZESZÓW. Rzeszowska edycja Monopoly będzie gotowa na jesień.

Rzeszów

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94.

Rzeszów

Ruszył przetarg na projekt dwupoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno

RZESZÓW. Projekt ma być gotowy do 30 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Polska Grupa Zbrojeniowa przejmie Zakłady Napędów Lotniczych Pratt&Whitney Rzeszów

RZESZÓW. Porozumienie jest rezultatem prowadzonych od wielu miesięcy rozmów.

Reklama