Rzeszów - Poniedziałek, 22.06.2026
Reklama

Poranny wypadek w Jasionce. Volvo dachowało, dziecko trafiło do szpitala

Dodano: 15.06.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Jasionce - 15.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Jasionce - 15.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

JASIONKA. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego VW Caddy było najprawdopodobniej przyczyną porannego zderzenia dwóch samochodów w Jasionce. W wyniku wypadku osobowe Volvo przewróciło się na dach, a podróżujące nim dziecko zostało przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7.30. Dyżurny miejski otrzymał informację o zderzeniu dwóch pojazdów w Jasionce. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ekipy wypadkowej ruchu drogowego komendy miejskiej, którzy wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

Z ustaleń policji wynika, że 58-letni kierujący VW Caddy, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jechał drogą gminną w kierunku Zaczernia. Najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 37-letniej kierującej Volvo. W wyniku zderzenia Volvo przewróciło się na dach, a podróżujące w nim dziecko odniosło niegroźne obrażenia i zostało przewiezione do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obojga kierujących – byli trzeźwi.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Rzeszów

Pijany 17-latek, bez prawa jazdy, pędził 127 km/h przez ul. Witosa. Wiózł pijanego ojca

RZESZÓW. Wcześniej, na stacji benzynowej w Stobiernej zatankował paliwo i uciekł.

Rzeszów

Rozbudowa S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka. Wybrano wykonawcę dokumentacji

RZESZÓW. Blisko 3 mln zł będzie kosztować opracowanie dokumentacji na rozbudowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Młp. Północ – węzeł Jasionka. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Mosty Katowice.

Rzeszów

16 kwietnia zamkną ulicę Herbową

RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.

Rzeszów

Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019]

RZESZÓW. W dotychczasowym systemie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpiły zmiany. Sprawdźcie harmonogram zbiórek na 2019 rok.

Rzeszów

Próbował ukraść samochód, wyciągając z niego kierowcę

RZESZÓW. 37-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie za usiłowanie rozboju.

Reklama