Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Poranny wypadek w Łubnie. 5 osób rannych, lądował śmigłowiec LPR

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano w miejscowości Łubnie w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ucierpiało 5 osób, jeden z poszkodowanych został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło przed godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 884 w Łubnie. 37–letni mieszkaniec Tarnobrzega, jadący osobowym citroenem w kierunku Futomy, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z jadącym przed nim oplem corsa.

W wypadku rannych zostało 5 osób. Obaj kierujący oraz trzy pasażerki opla.

Kierujący citroenem został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Policjanci pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Rzeszów

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać w godz. 14:00 - 16:00.

Rzeszów

Festiwal rowerowy po raz 3. w Rzeszowie

RZESZÓW. Tegoroczna edycja festiwalu skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, dla których zostały przygotowane konkurencje takie jak zawody na Pumptracku na osiedlu Baranówka oraz zawody MTB na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Połączenie ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską i Czudecką na ukończeniu

RZESZÓW. Inwestycję realizuje firma Strabag. Droga ma być ukończona wczesną jesienią tego roku, najprawdopodobniej już końcem września.

Rzeszów

Rusza sprzedaż bezpłatnych biletów MPK dla uczniów

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia br. rozpoczyna się zapisywanie uprawnień do bezpłatnych przejazdów dla uczniów na kolejny rok szkolny.

Rzeszów

Akcja honorowego krwiodawstwa w Plazie

RZESZÓW. Krew będzie można oddać w najbliższą sobotę 5 sierpnia 2023 r. w specjalnym Krwiobusie RCKiK ustawionym przed wejściem do Plazy.

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury poszukuje instruktorów zajęć

RZESZÓW. Placówka poszukuje ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą czy też dorosłymi i seniorami.

Rzeszów

Impreza naukowo-motoryzacyjna w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

RZESZÓW. W najbliższą sobotę Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce zmieni się w arenę wielbicieli motoryzacji i paliw przyszłości.

Reklama