Rzeszów - Poniedziałek, 27.07.2026
Reklama

Poranny wypadek w powiecie rzeszowskim. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 23.07.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

Dziś rano w miejscowości Lecka w gminie Błażowa doszło do zderzenia dwóch samochodów, w wypadku ranna została 57-letnia kobieta.

Informacja o zdarzeniu dotarła do miejskiego dyżurnego przed godz. 9:00. Na miejsce niezwłocznie skierowano ekipę wypadkową ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

Policanci ustalili wstępnie, że 57-letnia kierująca Toyotą Yaris, jadąc od strony Błażowej, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i na łuku straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącą Toyotą Proace. Uderzony pojazd siłą odrzutu przemieścił się na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznała 57-letnia kierująca Toyotą Yaris. Kobieta została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obojga kierujących – byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstaną kolejne przejścia dla pieszych w powiecie rzeszowskim

W przyszłym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie wykona kolejnych pięć przejść dla pieszych w czterech miejscowościach powiatu. Pieniądze na ten cel udało się pozyskać w naborze uzupełniającym z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Rzeszów

Znamy listę zadań do realizacji w ramach RBO na 2022 r.

RZESZÓW. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Środki o łącznej wartości 8,2 mln w ramach trzech kategorii otrzyma 37 inicjatyw. Na projekty padło rekordowo dużo głosów.

Rzeszów

Zdemontowano inteligentną wiatę przystankową przy ul. Lisa Kuli. Powróci za kilka dni

RZESZÓW. Wiata będzie prezentowana podczas targów Smart City Expo. Zastąpi ją tymczasowy przystanek.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski wyróżniony w konkursie Lodołamacze 2021

RZESZÓW. Podczas XVI edycji konkursu Lodołamacze 2021 Uniwersytet Rzeszowski został dwukrotnie nagrodzony. Laureaci konkursu to pracodawcy przełamujący stereotypy i uprzedzenia wobec osób z niepełnosprawnościami.

Rzeszów

Rusza kolejna edycja akcji profilaktycznej "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. ZOZ nr 2 w Rzeszowie zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na profilaktyczne badania mammograficzne w ramach VIII edycji kampanii „RAK a ZDROWIE”.

Rzeszów

Rzeszów ma już trzecią kładkę rowerową

RZESZÓW. ​Dobre wieści dla rzeszowskich rowerzystów. Od dzisiaj mogą już oni korzystać z nowej rowerowej kładki, która powstała przy moście Narutowicza.

Rzeszów

Kto przyozdobi w tym roku Rzeszów na Święta?

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie oświetlenia świątecznego w Rzeszowie. Poszukiwana jest firma, która podejmie się tego zadania i ozdobi miasto w okresie bożonarodzeniowym.

Rzeszów

Oto koncepcja nowego dworca PKS w Rzeszowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt przygotowała pracownia MWM Architekci.

Reklama