Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Porażka Resovii w 17. kolejce PlusLigi

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali gładko 0:3 we własnej hali z Cuprum Lubin w meczu 17. kolejki PlusLigi. Rywale rozbili rzeszowian w trzech szybkich setach. MVP spotkania został Miguel Tavares.

Obie drużyny przystąpiły do spotkania w bardzo bojowych nastrojach. Goście z Lubina postanowili postawić wszystko na jedną kartę i grali od pierwszych piłek niezwykle odważnie. W polu zagrywki nie zwalniali ręki, kończyli sytuacyjne piłki, a nawet po złych przyjęciach byli w stanie  skutecznie wyprowadzić ataki.

Od początku pierwszej partii objęli prowadzenie, które systematycznie powiększali. Asseco Resovia próbowała odrabiać straty, ale nie miała sposobu na dobrze dysponowanych rywali, którzy radzili sobie w każdej sytuacji.
Reklama
Co gorsza w drugim secie wcale nie spuścili z tonu, ale tym razem rzeszowianie mieli swoje szanse. Niestety w momentach, w których mogli odrobić straty i wyjść na prowadzenie popełniali proste błędy. Tylko w tej partii oddali rywalom aż 10 „oczek” po zepsutych zagrywkach i atakach w aut. Tak nie dało się wygrać seta.

Niestety miejscowi nie podnieśli się także w kolejnej partii. Zaczęli ją fatalnie. Asy, bloki i kontry gości spowodowały, że na tablicy wyników było 0:7… Jasnym stało się, że w tym meczu już nic dobrego się nie wydarzy. I nie wydarzyło, Asseco Resovia przegrała w złym stylu tego seta i cały mecz 0:3.

Sety: 20:25, 20:25, 13:25

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto uruchomi program przeciwdziałania otyłości wśród dzieci

RZESZÓW. Programem profilaktyki i wczesnego wykrywania nadwagi i otyłości objęci zostaną  uczniowie III klas rzeszowskich szkół podstawowych.

ŚLUBOWANIE PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA

Konrad Fijołek rozpoczął nową kadencję. "Chcę rozwijać 4 filary funkcjonowania miasta"

RZESZÓW. We wtorek, 7 maja odbyła się pierwsza sesja Rady Miasta Rzeszowa IX kadencji. Jednym z punktów programu było ślubowanie Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz 25 radnych. Konrad Fijołek podkreślił, że nowa kadencja...

Rzeszów

Start sezonu rowerowego w Rzeszowie. W sobotę rajd ulicami miasta

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 27 kwietnia w Rzeszowie oficjalnie rozpocznie się sezon rowerowy. W tym dniu zainaugurowana zostanie również ogólnopolska kampania Rowerowy Maj 2024.

Rzeszów

Wypadek w Lubeni. 3 osoby, w tym dziecko trafiły do szpitala

RZESZÓW. Zdaniem policji, przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Rzeszów

Rusza sezon fontanny multimedialnej. Będą dwie nowości [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Po jesienno-zimowej przerwie wracają pokazy jednej z ciekawszych atrakcji Rzeszowa, czyli fontanny multimedialnej przy al. Lubomirskich. Pokaz inauguracyjny odbędzie się 4 maja o godz. 21:30. 

Rzeszów

Wybrano nowego przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Waldemar Szumny został nowym przewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Deca, który pełnił tę funkcję trzykrotnie.

Rzeszów

Zmiany w rozkładach jazdy czterech linii MPK

RZESZÓW. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 maja zmianie ulegną rozkłady każdy czterech linii autobusowych: 6, 44, 47 i 57.

Rzeszów

23-latek groził śmiercią kierującej taxi na aplikację

RZESZÓW. Zarzut kierowania gróźb karalnych usłyszał 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który nie chciał zapłacić za kurs kobiecie kierującej pojazdem na aplikację. Mężczyzna przedmiotem przypominającym broń, groził jej pozbawieniem życia.

Reklama