Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Potrącenie rowerzysty na ul. Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano: 21.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 70-letnia kobieta kierująca skodą potrąciła dziś rano 79-letniego rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9:30. Z ustaleń policji wynika, że , 70-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca samochodem marki skoda, podczas skrętu z ul. Okulickiego w ulicę Króla Augusta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potraciła jadącego na rowerze mężczyznę. W wyniku zdarzenia, 79-letni kierujący jednośladem został ranny i trafił do szpitala.

W wyniku zdarzenia, 79-letni cyklista, mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia mężczyzny nie zagrażały jego życiu.

Zarówno kierująca skodą, jak i cyklista byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 21.10.2024, godz. 17:58
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00.

Rzeszów

Miasto szykuje się do rozbudowy szkoły na os. Matysówka

RZESZÓW. Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na os. Matysówka.

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Rzeszów

Jak spędzić ferie na sportowo w Rzeszowie?

RZESZÓW. 13 stycznia ruszają „Ferie na sportowo", zorganizowane przez Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Reklama