Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Potrącenie rowerzysty na ul. Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano: 21.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 70-letnia kobieta kierująca skodą potrąciła dziś rano 79-letniego rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9:30. Z ustaleń policji wynika, że , 70-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca samochodem marki skoda, podczas skrętu z ul. Okulickiego w ulicę Króla Augusta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potraciła jadącego na rowerze mężczyznę. W wyniku zdarzenia, 79-letni kierujący jednośladem został ranny i trafił do szpitala.

W wyniku zdarzenia, 79-letni cyklista, mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia mężczyzny nie zagrażały jego życiu.

Zarówno kierująca skodą, jak i cyklista byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 21.10.2024, godz. 17:58
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wydano „wuzetkę” na wieżowiec na os. Nowe Miasto. Będzie mógł mieć nawet 180 m wysokości

RZESZÓW. Inwestycja miała by się znajdować na parkingu przed Delikatesami Centrum na ul. Podwisłocze.

Rzeszów

Kolejne problemy z obwodnicą południową miasta

RZESZÓW. Tym razem „kłody pod nogi” rzucają władzom miasta mieszkańcy i stowarzyszenie, zajmujące się oceną legalności działań administracji

Rzeszów

Ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest

RZESZÓW. Mieszkańcy mogą liczyć na 100% pokrycie kosztów.

Rzeszów

Sprawdź, ile osób skorzystało z lotniska w Jasionce w ubiegłym roku

RZESZÓW. Ponad 772 tysiące pasażerów skorzystało w ubiegłym roku z usług Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 

Rzeszów

ZTM zmienia rozkład jazdy jednej linii i uruchamia dodatkowe połączenie

RZESZÓW. Nowe połączenie będzie kursować z Dworca Lokalnego do Krasnego.

Rzeszów

XV Podkarpackie Targi Ślubne już w najbliższy weekend

RZESZÓW. Styczniowe targi ślubne odbędą się od godz. 10 do godz. 18. Udział w imprezie jest płatny – koszt biletu to 20 zł.

Reklama