Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Powstała aplikacja, dzięki której sprawdzimy jak spędzisz czas z dziećmi, m.in. w Rzeszowie

Dodano: 23.07.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Aviva we współpracy z portalem CzasDzieci.pl udostępniła bezpłatną aplikację juniorGO, która dostarcza rodzicom informacji o wydarzeniach dla dzieci w Rzeszowie i okolicach. Dodajmy, że stolica województwa podkarpackiego nie jest jedynym miastem, w którym funkcjonuje aplikacja.

Dzięki aplikacji można łatwo i wygodnie znaleźć ciekawe, lokalne wydarzenia i sposoby aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Specjalne filtry ułatwiają wyszukiwanie wydarzeń dopasowanych do wieku i zainteresowań dziecka. Wśród licznych propozycji są warsztaty kreatywne, zajęcia plastyczne, wystawy, sztuki teatralne, koncerty i wiele innych aktywności. Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane, łącznie z datą, godziną i miejscem, a także z możliwością nawigacji do tego miejsca.

Aplikacja umożliwia zapisanie konkretnych wydarzeń i otrzymanie powiadomienia o nich, gdy zbliża się ich termin. Oprócz tego użytkownik otrzymuje propozycje innych wydarzeń, odpowiadających preferencjom dziecka, które są zapisane w jego profilu. Aplikacja zawiera również informację o lokalnych wydarzeń dla dzieci z największych miast Polski. Są one codziennie aktualizowane, sprawdzane i skatalogowane przez portal CzasDzieci.pl. 
Reklama
„Rodzice, dziadkowie i opiekunowie szukają możliwości ciekawego spędzenia czasu z dziećmi, zwłaszcza w czasie wakacji, ferii i w weekendy. Informacje są rozproszone w internecie. Znalezienie odpowiedniej propozycji zajmuje dużo czasu i łatwo coś atrakcyjnego przegapić. We współpracy z jednym z największych serwisów dla dzieci i rodziców CzasDzieci.pl przygotowaliśmy aplikację, która pomoże łatwo i w jednym miejscu znaleźć sprawdzone, wartościowe propozycje dla swoich dzieci” – mówi Łukasz Wyrzykowski, senior brand manager w Avivie.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno dla klientów Avivy, jak i wszystkich zainteresowanych. Można ją pobrać z Google Play na smartfony z systemem Android: „Planujemy wzbogacać aplikację o dalsze funkcjonalności i przygotować wersję w systemie iOS” – dodaje Łukasz Wyrzykowski.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pięć nowych wiat rowerowych

RZESZÓW. Wiaty mają być gotowe do końca listopada br. 

Rzeszów

Od czerwca wracają kursy linii nr 5

RZESZÓW. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od czerwca wrócą kursy linii nr 5. Wycofana natomiast zostanie linia nr 48.

Rzeszów

Wiosenne malowanie rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Do czerwca odnowione zostanie oznakowanie poziome na rzeszowskich ulicach. Prace będą prowadzone głównie wieczorami i nocami. Koszt inwestycji to ponad 1,5 mln zł.

Rzeszów

Na ul. Podwisłocze samochód potrącił rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala

RZESZÓW. 41-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy. Kobieta trafiła na badania do szpitala.

Rzeszów

Sadzenie drzew i piknik ekologiczny w Parku Papieskim

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek zaprasza mieszkańców Rzeszowa do udziału w drugiej edycji Pikniku Ekologicznego #SadzimyRzeszów. 

Rzeszów

Trwa budowa nowej drogi na osiedlu Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Na osiedlu Franciszka Kotuli powstaje 400-metrowa droga, która połączy ulice Błogosławionej Karoliny z Dynowską i Czudecką. Inwestycja o wartości 6,37 mln zł ma być gotowa jesienią br.

Rzeszów

Rzeszów współorganizatorem Igrzysk Europejskich

RZESZÓW. Pływalnia przy ulicy Matuszczaka będzie jedną z aren tegorocznych Igrzysk Europejskich. W rzeszowskim obiekcie będą rywalizować skoczkowie do wody.

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstanie Park dla Seniora [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstanie Park dla Seniora. Wykonawca inwestycji ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu.  

Reklama