Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Powstała aplikacja, dzięki której sprawdzimy jak spędzisz czas z dziećmi, m.in. w Rzeszowie

Dodano: 23.07.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Aviva we współpracy z portalem CzasDzieci.pl udostępniła bezpłatną aplikację juniorGO, która dostarcza rodzicom informacji o wydarzeniach dla dzieci w Rzeszowie i okolicach. Dodajmy, że stolica województwa podkarpackiego nie jest jedynym miastem, w którym funkcjonuje aplikacja.

Dzięki aplikacji można łatwo i wygodnie znaleźć ciekawe, lokalne wydarzenia i sposoby aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Specjalne filtry ułatwiają wyszukiwanie wydarzeń dopasowanych do wieku i zainteresowań dziecka. Wśród licznych propozycji są warsztaty kreatywne, zajęcia plastyczne, wystawy, sztuki teatralne, koncerty i wiele innych aktywności. Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane, łącznie z datą, godziną i miejscem, a także z możliwością nawigacji do tego miejsca.

Aplikacja umożliwia zapisanie konkretnych wydarzeń i otrzymanie powiadomienia o nich, gdy zbliża się ich termin. Oprócz tego użytkownik otrzymuje propozycje innych wydarzeń, odpowiadających preferencjom dziecka, które są zapisane w jego profilu. Aplikacja zawiera również informację o lokalnych wydarzeń dla dzieci z największych miast Polski. Są one codziennie aktualizowane, sprawdzane i skatalogowane przez portal CzasDzieci.pl. 
Reklama
„Rodzice, dziadkowie i opiekunowie szukają możliwości ciekawego spędzenia czasu z dziećmi, zwłaszcza w czasie wakacji, ferii i w weekendy. Informacje są rozproszone w internecie. Znalezienie odpowiedniej propozycji zajmuje dużo czasu i łatwo coś atrakcyjnego przegapić. We współpracy z jednym z największych serwisów dla dzieci i rodziców CzasDzieci.pl przygotowaliśmy aplikację, która pomoże łatwo i w jednym miejscu znaleźć sprawdzone, wartościowe propozycje dla swoich dzieci” – mówi Łukasz Wyrzykowski, senior brand manager w Avivie.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno dla klientów Avivy, jak i wszystkich zainteresowanych. Można ją pobrać z Google Play na smartfony z systemem Android: „Planujemy wzbogacać aplikację o dalsze funkcjonalności i przygotować wersję w systemie iOS” – dodaje Łukasz Wyrzykowski.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czerwcu obwoźna zbiórka odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W drugiej połowie czerwca na terenie miasta zorganizowanych zostanie kilka obwoźnych zbiórek odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Boże Ciało w Rzeszowie. Procesje na terenach przykościelnych, centralne uroczystości w Katedrze

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa w centrum Rzeszowa nie odbędzie się przemarsz z okazji Bożego Ciała. Kuria zaleciła organizowanie lokalnych procesji przy kościołach.

Rzeszów

Dodatkowe terminy przyjmowania odpadów przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Odpady do PSZOK przy ul. Ciepłowniczej będą również przyjmowane w środy i piątki.

Rzeszów

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Rzeszów

Nowa pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 została zmodernizowana i wyposażona w nowoczesny mammograf.

Rzeszów

Od soboty otwarte baseny i kąpielisko na Żwirowni

RZESZÓW. Korzystający z obiektów będą musieli stosować się do reżimu sanitarnego.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało kobiety

RZESZÓW. W rejonie mostu Mazowieckiego z Wisłoka wyłowiono zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Wg ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

Biskup rzeszowski odwołał dyspensę od uczestnictwa w mszach

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 6 czerwca 2020 r. na terytorium diecezji rzeszowskiej przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w mszach św. w niedziele i święta.

Reklama