Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

Pożar domu w Dylągowej. W zgliszczach znaleziono ciało mężczyzny

Dodano:

fot. KW PSP Rzeszów
fot. KW PSP Rzeszów
60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w Dylągowej, w powiecie rzeszowskim. Pożar gasiło 10 zastępów straży pożarnej.

Wczoraj po godz. 20:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o płonącym domu w Dylągowej. Gdy strażacy przybyli na miejsce, cały drewniany budynek był objęty ogniem. W jego wnętrzu znaleziono ciało mężczyzny. Jak wstępnie ustalili policjanci, to mieszkający w nim 60-latek.

W akcji gaśniczej brało udział 10 zastępów straży pożarnej. Budynek uległ całkowitemu spaleniu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 
Źródło: KWP Rzeszów, KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie jeszcze więcej drzew w Rzeszowie. Trwają jesienne nasadzenia

RZESZÓW. Ponad 500 nowych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach jesiennych nasadzeń. Sadzone są m.in. buki pospolite, dęby szypułkowe, graby pospolite, lipy drobnolistne, klony pospolite i jawory. 

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa ulicy Zygmunta I Starego

RZESZÓW. Wcześniej niż zakładano zakończyły się prace przy rozbudowie ul. Zygmunta I Starego na rzeszowskim osiedlu Wilkowyja. Drogę poszerzono do sześciu metrów, wybudowano także chodniki i ścieżkę rowerową.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczął się nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla

RZESZÓW. Węgiel będzie dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wnioski będą przyjmowane do 2 grudnia.

Rzeszów

Kolejny miesiąc w Jasionce z doskonałym wynikiem

RZESZÓW/JASIONKA. W październiku z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 65 tys. pasażerów. 

Rzeszów

Rozpoczyna się montaż świątecznych dekoracji. Rozbłysną 1 grudnia

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczął się montaż świątecznego oświetlenia, który potrwa do końca miesiąca. Iluminacje rozbłysną 1 grudnia. Dwa dni później odbędzie się inauguracja Świątecznego Miasteczka.

Rzeszów

15 komputerów od UNHCR dla uczniów z Ukrainy

RZESZÓW. UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców, przekazała Rzeszowowi sprzęt komputerowy, który posłuży ukraińskim uczniom w powstającym obecnie Centrum Nauki Zdalnej.

Rzeszów

Kradli rowery i okradali sklepy. Złodziejska para z Rzeszowa zatrzymana

RZESZOW. 228-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta usłyszeli łącznie 22 zarzuty.

Reklama