Rzeszów - Wtorek, 23.09.2025
Reklama

Prezentacja nowego motocykla Game Over Cycles w restauracji Lord Jack

Dodano: 02.03.2022 r.

fot. Materiały prasowe GOC
fot. Materiały prasowe GOC
RZESZÓW. Przez cały weekend w restauracji Lord Jack na rzeszowskim Rynku, będzie można podziwiać nowy motocykl firmy Game Over Cycles.

Rzeszowska firma Game Over Cycles, producent motocykli typu custom, już w najbliższy weekend (4-6 marca) zaprezentuje nowy motocykl. Pokaz odbędzie się w ramach 5. urodzin restauracji partnerskiej Lord Jack, mieszczące się na rzeszowskim Rynku.

Nowy motocykl to customowy Harley-Davidson Street Bob. Maszyna charakteryzuje się dużą ilością imponujących elementów z mosiądzu oraz lakierowaniem zawierającym złoty brokat. Do tej pory motocykl można było podziwiać jedynie w salonie firmy GOC, przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.

- Weekendowy pokaz będzie ostatnią publiczną prezentacją motocykla przed jego wylotem do USA. Transport motocykla jest zaplanowany na 28 marca, pierwszym rejsem przywróconego przez PLL LOT połączenia Rzeszów-Jasionka - Nowy Jork-Newark. W Ameryce maszyna dołączy do kolekcji właściciela, Polaka pochodzącego z Rzeszowa i mieszkającego w Nowym Jorku, który jest już w posiadaniu siostrzanej maszyny prezentowanego w weekend pojazdu – informuje Krzysztof Bienkiewicz z Game Over Cycles.

Nowy motocykl GOC będzie dostępny w Lord Jack przez cały urodzinowy weekend.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 70-letni rowerzysta

70-rowerzysta zginął dziś rano w zderzeniu z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy osiedlowej "pięćdziesiątki"

RZESZÓW. Od 23 września br. linia autobusowa obsługująca osiedle Zalesie będzie kursowała wg nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Franciszek Kotula ma swój mural w Rzeszowie

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich bloków powstał gigantyczny mural z podobizną Franciszka Kotuli, sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się 25 września br.

Rzeszów

Pijany 19-latek uderzył autem w policyjny radiowóz

RZESZÓW. 19-letni mieszkaniec Rzeszowa spędził noc w izbie wytrzeźwień. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, uderzył autem w policyjny radiowóz, a następnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Rzeszów

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa w wieku od 65 do 74 roku życia, pensjonariusze DPS’ów oraz pacjenci zakładów opiekuńczo – leczniczych mogą skorzystać z darmowych sczepień przeciwko grypie.

Rzeszów

Dzień bez samochodu. We wtorek bezpłatna komunikacja miejska dla kierowców

RZESZÓW. „Zeroemisyjna mobilność dla każdego” to motyw przewodni tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbywa się od 16 do 22 września 2020 r.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na DK94 w Krasnem. Nie żyje 55-letni pieszy

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 94 w Krasnem. 55-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Rzeszów

W niedzielę koncert Jednego Serca Jednego Ducha

RZESZÓW. W niedzielę, 20 września 2020 r. o godz. 18:00 w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Artyści wspólnie z publicznością po raz kolejny zaśpiewają najpiękniejsze...

Reklama