Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Prezentacja nowego motocykla Game Over Cycles w restauracji Lord Jack

Dodano: 02.03.2022 r.

fot. Materiały prasowe GOC
fot. Materiały prasowe GOC
RZESZÓW. Przez cały weekend w restauracji Lord Jack na rzeszowskim Rynku, będzie można podziwiać nowy motocykl firmy Game Over Cycles.

Rzeszowska firma Game Over Cycles, producent motocykli typu custom, już w najbliższy weekend (4-6 marca) zaprezentuje nowy motocykl. Pokaz odbędzie się w ramach 5. urodzin restauracji partnerskiej Lord Jack, mieszczące się na rzeszowskim Rynku.

Nowy motocykl to customowy Harley-Davidson Street Bob. Maszyna charakteryzuje się dużą ilością imponujących elementów z mosiądzu oraz lakierowaniem zawierającym złoty brokat. Do tej pory motocykl można było podziwiać jedynie w salonie firmy GOC, przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.

- Weekendowy pokaz będzie ostatnią publiczną prezentacją motocykla przed jego wylotem do USA. Transport motocykla jest zaplanowany na 28 marca, pierwszym rejsem przywróconego przez PLL LOT połączenia Rzeszów-Jasionka - Nowy Jork-Newark. W Ameryce maszyna dołączy do kolekcji właściciela, Polaka pochodzącego z Rzeszowa i mieszkającego w Nowym Jorku, który jest już w posiadaniu siostrzanej maszyny prezentowanego w weekend pojazdu – informuje Krzysztof Bienkiewicz z Game Over Cycles.

Nowy motocykl GOC będzie dostępny w Lord Jack przez cały urodzinowy weekend.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Rzeszów

Rada osiedla Zwięczyca chce przekazać pieniądze dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. 10 700 zł zamierza przekazać Rada osiedla Zwięczyca na pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Licealiści z Rzeszowa szyją maseczki dla szpitali

RZESZÓW. Uczniowie ALO w Rzeszowie włączyli się w akcję szycia maseczek. 

Rzeszów

Zakaz wstępu na rzeszowskie cmentarze

RZESZÓW. Od 3 kwietnia obowiązuje zakaz wejścia na wszystkie cmentarze w naszym mieście. Mieszkańcy proszeni są o dostosowanie się do zakazu.

Rzeszów

Aresztowano 27-latka, który dokonał kilkunastu włamań na terenie Rzeszowa

RZESZÓW. 14 zarzutów usłyszał 27-latek, który włamywał się do pawilonów handlowych, punktów handlowych i gastronomicznych oraz do firm na terenie naszego miasta.

Rzeszów

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.

Rzeszów

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Reklama