Rzeszów - Piątek, 24.07.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 04.10.2025 r. / Redakcja

fot. Grzegorz Bukała / Archiwum Urządu Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Archiwum Urządu Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce Prezydent Rzeszowa odbędzie kolejne spotkanie z mieszkancami w ramach cyklu "Rzeszów To My".

15 października 2025 r. Konrad Fijołek będzie rozmawiał z reprezentantami osiedli Gen. Władysława Andersa I Baranówka.

Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Specjalnych im. UNICEF przy ul. Ofiar Katynia 1 w Rzeszowie i rozpocznie się o godz. 16:00. Poniżej harmonogram:

Godz. 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Reklama

Godz. 17:00 Początek spotkania

Godz. 19:00 Zakończenie

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca do wypełnienia internetowej ankiety dotyczącej działań na ww. Osiedlach. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa, wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://forms.office.com/e/dZk7PiWh3b

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne UR będzie oddane do użytku w 2021 roku

RZESZÓW. Trwają pracę przy budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego

Rzeszów

Pijany kierowca zawisł samochodem na torowisku. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Mężczyzna zjechał z drogi i częściowo zawisł na torowisku.

Rzeszów

Sprawdź, jak wyglądała w 2019 roku średnia zdawalność egzaminu na prawo jazdy w Rzeszowie

RZESZÓW. Teorie średnio zdawało 60%, natomiast egzamin praktyczny z pozytywnym wynikiem kończyło 44,1 kursantów.

Rzeszów

Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów wraca do klubu

RZESZÓW. Kontrakt z 37-letnim siatkarzem został podpisany do końca obecnego sezonu.

Rzeszów

Zaginiony Ukrainiec, mieszkający w Rzeszowie, mógł zostać porwany. Prokuratura poszukuje nagrań

RZESZÓW. Ostatni przypadek, kiedy widziano 22-latka, miał miejsce 26 grudnia na stacji paliw w Krasnem.

Rzeszów

Miasto ma gotową koncepcje na stok narciarski w Matysówce

RZESZÓW. Kolejnym etapem realizacji będzie ogłoszenie przetargu w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Rzeszów

Ewa Leniart ponownie zasiądzie na stanowisku wojewody podkarpackiego

RZESZÓW, PODKARPACIE. Mateusz Morawiecki na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji ponownie powołał Ewę Leniart na stanowisko wojewody podkarpackiego.

Rzeszów

28. Finał WOŚP. W Rzeszowie zebrano ok. 400 tys. zł. Rekordzistka zebrała ponad 11 tys. zł. [FOTO]

RZESZÓW. Spośród czterech sztabów, najwięcej udało się zebrać w Młodzieżowym Domu Kultury.

Reklama