Rzeszów - Środa, 04.03.2026
Reklama

Promocyjne ceny biletów na grudniowe mecze Asseco Resovii Rzeszów

Dodano: 10.12.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Rusza rezerwacja i sprzedaż biletów na dwa ostatnie tegoroczne mecze siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów w hali Podpromie. Bilety na oba mecze będą dostępne w cenie 10 zł.

Siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów w grudniu czekają jeszcze dwa mecze we własnej hali. 15 grudnia rzeszowianie podejmą Aluron Virtu CMC Zawiercie (godz. 14.45), a 20 grudnia Cerrad Enea Czarnych Radom (godz. 17.30). W najbliższych dniach rozpocznie się sprzedaż biletów na oba pojedynki.

We wtorek, 10 grudnia o godz. 18.00 rozpocznie się internetowa rezerwacja i sprzedaż biletów na starcie z zespołem z Zawiercia. Rezerwacja zakończy się 14 grudnia o godz. 18.

Z kolei w poniedziałek, 16 grudnia o godz. 18.00 rozpocznie się rezerwacja i sprzedaż biletów na mecz z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Rezerwacja potrwa do czwartku, 19 grudnia do godz. 18.
Reklama
Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się przez stronę bilety.assecoresovia.pl. Zarezerwowane wejściówki będą do odebrania na Wyspie Asseco Resovii w wyżej wymienionych terminach. W dniu meczu w kasie hali Podpromie nie ma możliwości odebrania biletów z rezerwacji internetowej.

Opłacone bilety kibic może również wydrukować sobie sam. W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie hali Podpromie, na 3 godziny przed spotkaniem. Cena biletów dla dzieci do lat 7 to zaledwie 1 zł.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest koncepcja rozbudowy zielonej Arkadii na osiedlu Drabinianka

RZESZÓW. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie ma już opracowaną koncepcję zagospodarowania kolejnej przestrzeni na terenach rekreacyjnych Arkadia.

Rzeszów

Kolejny etap rozbudowy ul. Wyspiańskiego. Powstanie przedłużenie do al. Witosa

RZESZÓW. Miasto przygotowuje kolejną inwestycję związaną z rozbudową ul. Wyspiańskiego. Powstanie jej przedłużenie i połączenie z al. Witosa. Najpierw jednak konieczne jest opracowanie dokumentacji projektowej – przetarg na wybór projektanta został już...

Rzeszów

Kilkaset rzeszowskich przejść dla pieszych zostanie doświetlonych

RZESZÓW. Na 250 rzeszowskich przejściach dla pieszych będzie jaśniej i bezpieczniej. Zostaną doświetlone. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Niebezpieczne odkrycie niedaleko Rzeszowa. Interweniowali saperzy

W Hyżnem w powiecie rzeszowskim znaleziono niewybuchy z okresu II wojny światowej. Saperzy zajęli się ich neutralizacją.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy salon motocyklowy znanej chińskiej marki

RZESZÓW. Game Over Cycles wprowadzona do Rzeszowa nową markę motocyklową. Przy ulicy Ludwika Chmury powstaje autoryzowany salon oraz serwis Benda – chińskiego producenta, który działa już w 85 krajach świata.

Rzeszów

Od 2 marca zmiany w centrum Rzeszowa - ograniczenia dla samochodów

RZESZÓW. Od 2 marca 2026 r. w rzeszowskim śródmieściu zaczną obowiązywać nowe ograniczenia dla samochodów. Zmiany obejmą fragment ul. Zamkowej, odcinek al. Lubomirskich i Pod Kasztanami oraz plac Farny. - Dzięki nim...

Rzeszów

Na osiedlu Słocina powstaną dwa mini ronda

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która wykona mini ronda na osiedlu Słocina. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo i upłynnić ruch w tej części miasta.

Rzeszów

Testy nowego autobusu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie przeprowadza testy nowoczesnego autobusu elektrycznego. Od kilku dni na ulicach miasta możecie spotkać pojazd BMC Procity+ 12M EV.

Reklama