Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Przechodził pomiędzy samochodami na ul. Kwiatkowskiego. Najpierw potrącił go samochód, później uderzył w autobus

Dodano: 04.12.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Kwiatkowskiego. Kierujący fiatem, jadąc w kierunku ulicy Powstańców Warszawy, potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię pomiędzy samochodami. Potrącony pieszy uderzył jeszcze w przejeżdżający autobus.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19, na ulicy Kwiatkowskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fiatem seicento, 20-letni obywatel Ukrainy, jadąc w kierunku ulicy Powstańców Warszawy, potrącił pieszego.

Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, pomiędzy samochodami. W wyniku potrącenia pieszy uderzył jeszcze w przejeżdżający autobus.

Nieprzytomny mężczyzna, z poważnymi obrażeniami, został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają jego tożsamość. Kierujący fiatem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Funkcjonariusze pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku proszą osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają wiedzą mogącą pomóc w ustaleniu tożsamości pieszego, o kontakt z referatem ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym (nr tel. 17 858 34 54 lub 17 858 34 50 albo z dyżurnym komendy pod numerem 112).
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolizja na rondzie przy al. Wyzwolenia. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Wczoraj rano na rondzie przy al. Wyzwolenia doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Okazało się, że 22 letni sprawca miał blisko 2 promile. Na szczęście nikt nie został ranny.

Rzeszów

"Sztuka pomagania nie mija". XIV Charytatywna Aukcja Obrazów już w najbliższą niedzielę

RZESZÓW. XIV Charytatywna Aukcja Obrazów ARTYŚCI DZIECIOM pod hasłem „Sztuka pomagania nie mija” odbędzie się 11.12.2022 roku w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowe atrakcje na placach zabaw przy rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na dostawę urządzeń do zabawy, w które doposażone zostaną place zabaw przy wszystkich 44 przedszkolach w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszów ma już wszystkie tereny potrzebne do budowy nowego stadionu

RZESZÓW. Obiekt powstanie na bazie stadionu CWKS Resovii, a przetarg na jego wykonanie ma być ogłoszony jeszcze w grudniu.

Rzeszów

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie

RZESZÓW. Otwarcie we wtorek, 6 grudnia 2022 r. Dla klientów przygotowano liczne promocje. Pojawi się również foodtruck z poczęstunkiem.

Rzeszów

Wystartował sezon łyżwiarski na lodowisku w Parku Sybiraków

RZESZÓW. Ze ślizgawki przy ul. Broniewskiego można korzystać 7 dni w tygodniu. Partnerem lodowiska jest Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Świąteczny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Najpierw w Plazie, potem w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Na stoiskach, m.in. rękodzieło z filcu i drewna, ręcznie wykonane stroiki, wyroby gastronomiczne i świąteczne dekoracje.

Rzeszów

Przebudowa ul. Matysowskiej zakończona

RZESZÓW. - Ta inwestycja nie była łatwa. Matysówka jest osiedlem położonym na wzgórzach i dla wykonawcy prac było to wyzwanie - mówi Konrad Fijołek, Prezydent Rzeszowa.

Reklama