Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Przy al. Piłsudskiego powstaje nowy mural. Prace są już na ukończeniu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Przestrzeń miejską Rzeszowa ozdobi kolejny mural. Tym razem zostanie on stworzony na zlecenie Browaru Manufaktura Rzeszów. Jak informuje nas autor, prace są już na ostatniej prostej.

Nowy mural znajduje się na tzw. dobudówce do Center Parku przy al. Józefa Piłsudskiego i będzie widoczny dla osób podróżujących od strony Sądu Apelacyjnego. Jego autorem został Arkadiusz Andrejkow, dla którego nie jest to pierwsza praca na terenie miasta.

Mural przedstawia trzech starszych panów, którzy w domyśle przesiadują w barze umilając sobie czas przy piwie. Cała koncepcja ma charakter reklamy i została stworzona na zlecenie Browaru Manufaktura Rzeszów.
Reklama
„Na początku przedstawiłem kilka koncepcji, jednak ostateczny kształt muralu zaproponowała Manufaktura. Mural jest już praktycznie skończony, jutro pewnie ściągną rusztowanie” – informuje autor muralu.

Arkadiusz Andrejkow rozpoczął pracę przy al. Piłsudskiego 21 marca. Stworzony przez niego mural ma ok. 11 metrów szerokości i ok. 8 metrów wysokości.

Na zakończenie dodajmy, że w przyszłości Andrejkow zajmie się stworzeniem muralu dla Asseco Resovii Rzeszów oraz dokończy projekt jaki realizuje dla MPWiK.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego ws. śmierci 70-latka w Głogowie Młp.

GŁOGÓW MŁP. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w nocy w Krakowie.

Rzeszów

Przetarg dot. połączenia Al. Kopisto z ul Wierzbową już w lutym?

RZESZÓW. Projektowana droga ma mieć dwa pasy o szerokości 3,5 metrów.

Rzeszów

Rewitalizacja ul. Grunwaldzkiej może się rozpocząć już na wiosnę

RZESZÓW. W ratuszu słyszymy, że dokumentacja projektowa na rewitalizację ul. Grunwaldzkiej jest gotowa. Inwestycja może ruszyć już w marcu.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Rzeszów

10 mln za żłobek i przedszkole na os. Przybyszówka

RZESZÓW. Placówka zdolna będzie pomieścić nawet 353 dzieci.

Rzeszów

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”.

Reklama