Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

Dodano:

Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks  8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” swoją inwestycje planuje w rejonie, w którym znajduje się nowo otwarta Szkoła Ojców Pijarów. Mieszkania jakie znajdą się na osiedlu „Przyszłość” posiadać będą od 31 m2 do 52 m2 powierzchni, a cena za 1m2 rozpoczynają się od 5 600 zł.

Kompleks ośmiu budynków ma zacząć powstawać jeszcze w październiku br. Planowany czas realizacji inwestycji szacuje się na ok. 24-26 miesięcy. Wiemy również, że na osiedlu będą znajdować się lokale usługowo-handlowe o łącznej powierzchni 2 260,00 m2.

„W budynku nr 1 znajdować się będą miejsca postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym, które zapewnią komfort mieszkańcom budynku nr 1 i nr 2” – czytamy na stronie inwestycji.

Wiemy także, że w budynku nr 1 znajdzie się 98 mieszkań oraz 127 miejsc parkingowych. Z kolei w budynku nr 2 do dyspozycji będzie 56 mieszkań. Dodajmy, że właśnie w tych dwóch budynkach trwa aktualnie sprzedaż mieszkań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa ma dwie nowe radne

RZESZÓW. Nowymi członkiniami Rady Miasta Rzeszowa zostały Danuta Szyszka i Krystyna Stachowska.

Rzeszów

Śródmieście Północ i Śródmieście Południe będą jednym osiedlem

RZESZÓW. Radni dostosowali się do wyników konsultacji z mieszkańcami i uchwałę przyjęto.

Rzeszów

Od lutego nowe rodzaje biletów autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Radni zaakceptowali pomysł Zarządu Transportu Miejskiego wprowadzający trzy rodzaje nowych biletów.

Rzeszów

Dach trybuny wschodniej Stadionu Miejskiego do remontu

RZESZÓW. Przetarg wystartował 10 stycznia br. Otwarcie ofert odbędzie się 25 stycznia.

Rzeszów

Światełko dla Pawła Adamowicza na rzeszowskim Rynku. Dzisiaj o 20.00

RZESZÓW. Akcja ma się odbyć 14 stycznia o godzinie 20.00 na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

List wsparcia Tadeusza Ferenca do prezydenta Gdańska

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc wysyła list wsparcia do Pawła Adamowicza.

Rzeszów

Mając 2 promile dojechał z Rzeszowa do Sanoka. Wpadł, bo nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”

RZESZÓW. 26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Rzeszów

Dwóch studentów rzeszowskich uczelni nagrodzonych przez Polską Agencje Kosmiczną

RZESZÓW. Znamy wyniki konkursu o Nagrodę Naukową Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej.

Reklama