Rzeszów - Czwartek, 19.02.2026
Reklama

Przy wjeździe na przystanek kolejowy Rzeszów Zachodni 36-latek rzucił się pod pociąg

Dodano: 26.09.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który dzisiaj został potrącony przez pociąg w rejonie przystanku kolejowego Rzeszów Zachodni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna rzucił się bezpośrednio pod nadjeżdżający pociąg. 36-latek poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9.30 w Rzeszowie w rejonie ul. Warszawskiej, przy wjeździe na przystanek kolejowy Rzeszów Zachodni. Z relacji maszynisty wynika, że zauważył on mężczyznę stojącego przy torach, rozpoczął hamowanie, jednak zanim zatrzymał pociąg mężczyzna rzucił się bezpośrednio pod nadjeżdżający skład. W wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość zmarłego, to 36-letni mieszkaniec Rzeszowa. Na miejscu nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracują pod nadzorem prokuratora policjanci. Zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu kołowym. Jednak linia kolejowa do czasu zakończenia czynności będzie nieprzejezdna.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę sprint rowerowy w Rzeszowie. Zamkną fragment ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Ulica Hetmańska na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Ulica Findysza będzie oświetlona

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku około 360-metrowy fragment ulicy Findysza na osiedlu Słocina zostanie oświetlony. Miasto poszukuje wykonawcy.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego. Sprawca miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Mężczyzna został zatrzymany przez pełniących służbę żołnierzy.

Rzeszów

Wybrano zarząd Społecznej Rady Kultury. Na czele Ilona Dusza - Kowalska

RZESZÓW. Społeczna Rada Kultury działająca przy prezydencie miasta Rzeszowa rozpoczyna działalność. Wybrano 9 osobowy zarząd, na którego czele stanęła Ilona Dusza - Kowalska.

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na studia w WSIiZ

RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23. Zgłoszenia potrwają do końca lipca.

Rzeszów

Kolejne wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie pół miliona złotych otrzymały kolejne organizacje pozarządowe na realizację zadań w Rzeszowie. Z zadań tych skorzysta ponad 10 tys. uczestników.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowę na opracowanie studium wykonalności dla zadania „Budowa parku wodnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tereny rekreacyjne na os. Krakowska Południe będę rozbudowane

RZESZÓW. Powstaną m.in. nowe place zabaw, ścieżki spacerowe oraz dodatkowe oświetlenie.

Reklama