Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Przyszedł na egzamin na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Egzaminator powiadomił policję

Dodano: 06.03.2025 r. / Redakcja

RZESZÓW. 35-letni mężczyzna przyszedł na egzamin praktyczny na prawo jazdy, będąc w stanie nietrzeźwości. Miał promil alkoholu w organizmie. Okazało się również, że w przeszłości mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami za jazdę po alkoholu. Sprawą zajęła się policja.

W środę, 5 marca podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy, egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie, zwrócił uwagę na dziwne zachowanie jednego z kursantów. - Podczas egzaminu, jadąc ulicami Rzeszowa, kompletnie nie stosował się do wydawanych poleceń, był rozkojarzony i mylił kierunki – informuje KMP w Rzeszowie.

Egzaminator podejrzewał, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, dlatego powiadomił policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 35-latka. Okazało się, że podejrzenia egzaminatora były słuszne. Mężczyzna wydmuchał jeden promil.

Dodatkowo policjanci ustalili również, że 35-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, w przeszłości stracił uprawnienia do kierowania pojazdami za jazdę po alkoholu.

Teraz o losie 35-latka zadecyduje sąd.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Reklama