Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Przyszedł na egzamin na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Egzaminator powiadomił policję

Dodano: 06.03.2025 r. / Redakcja

RZESZÓW. 35-letni mężczyzna przyszedł na egzamin praktyczny na prawo jazdy, będąc w stanie nietrzeźwości. Miał promil alkoholu w organizmie. Okazało się również, że w przeszłości mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami za jazdę po alkoholu. Sprawą zajęła się policja.

W środę, 5 marca podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy, egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie, zwrócił uwagę na dziwne zachowanie jednego z kursantów. - Podczas egzaminu, jadąc ulicami Rzeszowa, kompletnie nie stosował się do wydawanych poleceń, był rozkojarzony i mylił kierunki – informuje KMP w Rzeszowie.

Egzaminator podejrzewał, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, dlatego powiadomił policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 35-latka. Okazało się, że podejrzenia egzaminatora były słuszne. Mężczyzna wydmuchał jeden promil.

Dodatkowo policjanci ustalili również, że 35-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, w przeszłości stracił uprawnienia do kierowania pojazdami za jazdę po alkoholu.

Teraz o losie 35-latka zadecyduje sąd.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Willa Potockich na Ukrainie „w rękach” studentów Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Obóz, w ramach którego odbędą się prace potrwa od 11 do 22 września.

Rzeszów

Kilkaset osób pobiegnie w centrum Rzeszowa, aby pomóc 17-letniej Iwonie

8 września z rzeszowskiego rynku wystartuje charytatywna sztafeta Rzeszów Business Run. 

Rzeszów

Słynna amerykańska dziennikarka z wizytą w Rzeszowie

Amerykańska dziennikarka Rita Cosby będzie przebywała w Polsce od 26 sierpnia. Jej obecność to zapowiedź wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce oraz uczestnictwo w Kongresie 60 Milionów.

Rzeszów

Rzeszowskie inwestycje na liście konkursu finałowego. Zwycięzcę wybiorą internauci

RZESZÓW. W konkursie startuje 30 inwestycji, z czego trzy z Rzeszowa. 

Rzeszów

23 sierpnia będzie okazja do spotkania z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W najbliższy piątek siatkarze i trenerzy Asseco Resovii będą czekać na kibiców w Galerii Rzeszów.

Rzeszów

Wypadek na A4 w rejonie Sędziszowa Młp. Przewrócił się samochód przewożący drewno

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło przed godzina 08.00, a utrudnienia trwały do godz. 9.30.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca

RZESZÓW. W Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne I stopnia oraz kierunki anglojęzyczne.

Reklama