Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Jorku docenili prezydenta Rzeszowa

Dodano: 02.09.2019 r.

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Tadeusz Ferenc otrzymał dyplom uznania od członka Rady Miasta Nowego Jorku.

29 sierpnia w rzeszowskim Ratuszu odbyło się spotkanie władz Rzeszowa z przedstawicielami Rady Miasta Nowy Jork, podczas którego Robert Holden, Członek Rady Miasta z 30-stego Dystryktu NY wręczył Prezydentowi Tadeuszowi Ferencowi dyplom uznania od Rady Miasta i mieszkańców Nowego Jorku.

Miasto Rzeszów zostało docenione za budowanie więzi międzynarodowych i wspieranie dobrych relacji z Radą Miasta Nowy Jork, kultywowanie więzi pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Stanami Zjednoczonymi będącej świadectwem wiary, odwagi oraz ciężkiej pracy Amerykanów polskiego pochodzenia.

Goście wyrazili również swoje uznanie dla Prezydenta Tadeusza Ferenca, uznając go wybitnym obywatelem, godnym szacunku Miasta Nowy Jork.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Rzeszów

Pierwszy gazowy Solaris dotarł do Rzeszowa

RZESZÓW. Pierwszy z dwóch nowych autobusów przegubowych marki Solaris dotarł już do Rzeszowa. Drugi przyjedzie w najbliższych dniach. Oba pojazdy wyjadą na ulice w maju. 

Rzeszów

5 maja ulicami Rzeszowa przejdzie marsz godności osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Pomysłodawcą pochodu jest Niepubliczna Szkoła Kraina Uśmiechu w Rzeszowie, która zorganizuje go wspólnie z psycholog Joanną Szczerbaty.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą sobotę (29.04) Rzeszowska Masa Krytyczna symbolicznie zainauguruje nowy sezon rowerowy. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta, w związku z tym w godz. 12:00 – 14:00 mogą wystąpić czasowe...

Reklama