Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

Dodano: 18.09.2025 r. / Redakcja

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Na stoiskach mieszkańcy znajdą m.in. regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta oraz ekologiczne przetwory.

W jednym miejscu będzie można kupić wszelkie dobra – od tradycyjnych produktów spożywczych, przez wyroby pszczelarskie i sadzonki roślin, aż po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów.

Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 20 września, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00. Na bazarku pojawi się blisko 100 wystawców z całego regionu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Rzeszów

Rusza sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna sprzedaż biletów semestralnych dla studentów.

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Reklama