Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Od wtorku od godz. 9:00 do środy do godz. 9:00 protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również łącząca oba ronda Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach, policjanci ręcznie kierowali ruchem. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził objazdy dla 16 linii autobusów. Część przystanków w okolicy protestu była wyłączona z użytkowania.

Jak informuje rzeszowska Policja, protest przebiegał spokojnie. Odnotowano tylko jeden incydent. Jeden z kierujących ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, nie zastosował się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym, za co został ukarany mandatem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pilne ostrzeżenie ZTM! Fałszywe informacje o kartach na bezpłatne przejazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie opublikował ważny komunikat dotyczący fałszywych kart transportowych oferowanych w internecie, które rzekomo mają uprawniać do bezpłatnych przejazdów rzeszowską komunikacją miejską.

Rzeszów

Mostem Załęskim pojedziemy jeszcze w tym miesiącu. Kończy się I etap budowy Wisłokostrady

RZESZÓW. Prace przy zakończeniu I etapu budowy Wisłokostrady, czyli drogi od al. Tadeusza Rejtana do ul. gen. Maczka są już na finiszu. Jak zapewnia Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, jeszcze w tym miesiącu...

Rzeszów

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

Rzeszów

Zdewastował autobus miejski, miał ponad 2,5 promila alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który uszkodził autobus komunikacji miejskiej. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Straty oszacowano na blisko 50 tys. zł.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Reklama