Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie. Ruszył przetarg na wykonawcę inwestycji

Dodano: 05.04.2024 r.

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zajmie się rozbudową Szkoły Podstawowej nr 21 przy w Rzeszowie. Wykonawca inwestycji będzie miał czas do końca maja 2026 na jej realizację.
 
Nowa część szkoły przy ul. Miodowej będzie miała trzy kondygnacje. Na parterze znajdą się cztery sale lekcyjne oraz m.in. pokój  dla logopedy, świetlica, pokój nauczycielski, toalety. Na pierwszym piętrze powstaną cztery sale lekcyjne, sala komputerowa i świetlica. Z kolei drugie piętro zajmą cztery sale lekcyjne oraz m.in. czytelnia.
 
Przetarg na realizacje inwestycji został już ogłoszony. Otwarcie ofert zaplanowano na 8 maja br. Wykonawca na rozbudowę szkoły będzie miał czas od końca maja 2026 roku.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM wycofuje „przegubowce” z linii nr 12. Będą też trzy zmiany w rozkładzie innych linii

RZESZÓW. W związku z remontem odcinka ul. Jana Pawła II znikną tymczasowo autobusy przegubowe, które zajmują się obsługą linii nr 12.

Rzeszów

Spotkanie ws. drogi ekspresowej S19 w relacji Rzeszów Południe-Babica

RZESZÓW. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Wyższe opłaty za odbiór śmieci w Rzeszowie niemal pewne. PGE postawiło ratusz pod ścianą

RZESZÓW. Trwa II etap postępowania na dostawę opadów komunalnych do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) przy ul Ciepłowniczej.

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa zmieni lokalizację

RZESZÓW. Biuro Rady Miasta, które od około 10 lat mieści się w willi przy al. Pod Kasztanami 8, zostało zmuszone do zmiany lokalu.

Rzeszów

Zakaz sprzedaży alkoholi w godzinach nocnych obejmie cały Rzeszów?

RZESZÓW.  Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej rozważy propozycje.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty w Bełchatowie

RZESZÓW. Początek spotkania w Bełchatowie o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Młp. Policja poszukuje świadków

RZESZÓW. 19-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Rzeszów

Witold Wiśniewski rezygnuje z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1

RZESZÓW. Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala.

Reklama