Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie. Ruszył przetarg na wykonawcę inwestycji

Dodano:

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zajmie się rozbudową Szkoły Podstawowej nr 21 przy w Rzeszowie. Wykonawca inwestycji będzie miał czas do końca maja 2026 na jej realizację.
 
Nowa część szkoły przy ul. Miodowej będzie miała trzy kondygnacje. Na parterze znajdą się cztery sale lekcyjne oraz m.in. pokój  dla logopedy, świetlica, pokój nauczycielski, toalety. Na pierwszym piętrze powstaną cztery sale lekcyjne, sala komputerowa i świetlica. Z kolei drugie piętro zajmą cztery sale lekcyjne oraz m.in. czytelnia.
 
Przetarg na realizacje inwestycji został już ogłoszony. Otwarcie ofert zaplanowano na 8 maja br. Wykonawca na rozbudowę szkoły będzie miał czas od końca maja 2026 roku.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa droga połączy al. Rejtana z ul. Kustronia. Podpisano umowę z projektantem

RZESZÓW. W poniedziałek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na budowę nowej drogi, która połączy al. Rejtana z ul. Kustronia.

Rzeszów

Wielkie wydarzenie żużlowe w Rzeszowie: Polska vs Reszta Świata. Rusza sprzedaż biletów

RZESZÓW. 7 czerwca 2025 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, żużlowa reprezentacja Polski stanie do walki z resztą świata. Dziś o godz. 16:00 rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Rzeszów

Wiemy, kto dostarczy autobusy wodorowe dla Rzeszowa

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę 20 autobusów wodorowych, które zasilą tabor rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Wartość tych nowoczesnych pojazdów wynosi blisko 82,5 mln zł. Większość tej kwoty to dofinansowanie z KPO.

Rzeszów

Naukowcy z UR stworzyli innowacyjne żelki prozdrowotne

RZESZÓW. Naukowcy z Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskali patent na innowacyjny produkt w postaci żelek o właściwościach prozdrowotnych.

Rzeszów

Ruszyły loty z Rzeszowa do Maroka

RZESZÓW/JASIONKA. W piątek spod rzeszowskiego lotniska, z kompletem pasażerów, wystartował pierwszy samolot do popularnego kurortu w południowym Maroku, Agadiru.

Rzeszów

Rzeszów z coraz większą ofertą nowych mieszkań. Które inwestycje najbardziej zainteresowały kupujących?

RZESZÓW. Mimo rosnących cen mieszkań w Rzeszowie i wyzwań związanych z kredytami, dziś to kupujący jest na wygranej pozycji – oferta nowych lokali dostępnych w sprzedaży w ciągu ostatniego roku wzrosła o...

Rzeszów

10 maja rusza sezon fontanny multimedialnej. Znamy harmonogram pokazów specjalnych

RZESZÓW. 10 maja 2025 r. odbędzie się inauguracja nowego sezonu rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Zaprezentowany zostanie wtedy najnowszy pokaz, przygotowany w ubiegłym roku z okazji 670-lecia Rzeszowa.

Reklama