Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

Dodano: 27.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu. W październiku 2018 roku zakończono przebudowę wnętrza sklepu, a teraz rozpoczęto prace nad wprowadzeniem udoskonaleń w pasażu oraz galerii handlowej.
 

W ubiegłym roku rzeszowski hipermarket rozpoczął proces zmian, odpowiadający na potrzeby klientów. W ramach modernizacji, w przestrzeni sklepu odnowiono sześć działów. Wprowadzono także bardziej przyjazne środowisku nowoczesne urządzenia chłodnicze CO2 oraz nową technologię nawilżania w dziale „Owoce i Warzywa”. Znacznie poszerzono także asortyment m.in. o nowe pozycje z segmentu zdrowej żywności. W drugiej połowie maja br. rozpoczęto drugi etap przebudowy, która obejmie pasaż oraz galerię handlową należące do E.Leclerc Rzeszów.
 
Jednym z głównych działań będzie, wynikające z dużego zainteresowania klientów, poszerzenie strefy Food Court. Zmodernizowane zostaną również butiki znajdujące się w galerii handlowej E.Leclerc. Przebudowane zostaną także  toalety oraz nastąpi wymiana płytek i oświetlenia w całym pasażu i galerii. Zakończenie prac planowane jest na sierpień br.
 
Reklama
– Dzięki pierwszemu etapowi przebudowy, chcieliśmy zapewnić naszym klientom jeszcze wyższą jakość produktów. Druga faza ma unowocześnić najbliższe otoczenie sklepu i podnieść komfort pobytu w naszej galerii. Jestem pewien, że kolejny etap modernizacji spotka się z równie dobrym przyjęciem klientów – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.
 
E.Leclerc Rzeszów wspólnie z sąsiadującym CH Plaza równolegle realizują projekt ułatwiający klientom przemieszczanie się między obiektami. W ramach inwestycji powstaje specjalne przejście usprawniające komunikację. Zakończenie jego budowy również planowane jest na sierpień.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W styczniu pojedziemy Wisłokostradą? Budowa jest już na finiszu [ZDJĘCIA, FILM]

RZESZÓW. „Kończy się właśnie realizacja strategicznej inwestycji Rzeszowa, czyli Wisłokostrady. Wykonawca kładzie już ostatnie warstwy masy bitumicznej. I jako prezent na Nowy Rok, w styczniu, Wisłokostradę będziemy chcieli oddać do użytku” –...

Rzeszów

Kryta pływalnia ROSiR przy ul. Jałowego do przebudowy. Podpisano umowę z projektantem [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Pracownia Pro-Arch z Tychów zajmie się przygotowaniem dokumentacji projektowej dla przebudowy krytej pływalni Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego. W odnowionym obiekcie znajdą się m.in. strefa z brodzikami dla...

Rzeszów

Ruszył sezon łyżwiarski w Rzeszowie. Lodowisko w Parku Sybiraków już otwarte

RZESZÓW. Lodowisko w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka rozpoczęło nowy sezon łyżwiarski. Oferuje bilety bez limitu czasowego oraz zniżki na Rzeszowską Kartę Mieszkańca.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z prestiżowym wyróżnieniem

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów zdobył tytuł Laureata Programu Najwyższa Jakość Quality International 2025 oraz Złote Godło QI 2025 w kategorii QI SERVICES. Wyróżnienie przyznano za usługę obsługi samolotów pasażerskich...

Rzeszów

W centrum Rzeszowa montują dodatkowe ławki

RZESZÓW. Na prośbę starszych mieszkańców Śródmieścia, miasto rozpoczęło montaż kilkudziesięciu dodatkowych ławeczek przy chodnikach.

Rzeszów

Budowa parkingu z lądowiskiem przy KSW nr 2 w Rzeszowie pnie się w górę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Postępują prace na budowie wielopoziomowego parkingu z lądowiskiem przy KSW nr 2 w Rzeszowie. Po zakończeniu pierwszego etapu, obejmującego przygotowanie terenu i przebudowę infrastruktury podziemnej, wykonawca realizuje już konstrukcję głównej bryły...

Rzeszów

Tylko 50 m do wydrążenia nitki lewej tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica. Zobacz FILM z przejazdu

RZESZÓW. GDDKiA opublikowała film z przejazdu pierwszą nawą tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica. Maszynie TBM Karpatce pozostało tylko 50 metrów do ukończenia procesu drążenia.

Rzeszów

Miasto rozdaje prezenty za meldunek

RZESZÓW. 1 grudnia startuje akcja „Melduję się po kawę”, w ramach której Miasto Rzeszów będzie zachęcać wszystkich, którzy mieszkają, pracują lub studiują w Rzeszowie, a wciąż nie są tu zameldowani, do oficjalnego...

Reklama