Rozpoczyna się cykl spotkań z graczami Asseco Resovia Rzeszów
Dodano: 21.01.2019 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Browar Manufaktura został oficjalnym partnerem Asseco Resovii Rzeszów. Co dzięki temu zyskają kibice? Cykl spotkań z zawodnikami rzeszowskiej drużyny. Pierwsze z nich już 21 stycznia.
Wszyscy fani siatkówki z Rzeszowa będą mieli okazję do spotkania swoich ulubieńców twarzą w twarz. Browar Manufaktura, znajdujący się przy ul. Słowackiego rozpoczął współpracę z Asseco Resovia Rzeszów.
Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 21 stycznia, o godzinie 19.00. W poniedziałek, w Manufakturze spotkamy prezesa klubu, Krzysztofa Ignaczaka, oraz dwóch zawodników: Tibo Rossard oraz Nico Szerszeń.
Reklama
„Wspólnie z Manufakturą wracamy do cyklu spotkań z naszymi zawodnikami. Siatkarskie Q&A w Manufakturze będzie szansą, by porozmawiać z naszymi siatkarzami, zadać im pytania, a także spędzić z nimi czas. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (21 stycznia) o godz. 19:00. W rolach głównych wystąpią – Prezes Krzysztof Ignaczak, a także nasi francuscy zawodnicy, Tibo Rossard i Nico Szerszeń” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.
Podczas spotkania pytania można zadawać osobiście bądź za pośrednictwem profilu na Facebooku, gdyż w związku ze spotkaniem prowadzony będzie tzw. live.
RZESZÓW. W Rzeszowie stworzono 60 dodatkowych miejsc w miejskich żłobkach. Na os. Budziwój powstała też nowa filia żłobka „Calineczka”, która przyjmie 25 dzieci. To inwestycja sfinansowana zarówno ze środków własnych miasta jak...
RZESZÓW. Strefa zjeżdżalni, strefa dla dzieci oraz strefa saun – to najbardziej oczekiwane przez mieszkańców atrakcje w przyszłym parku wodnym w Rzeszowie. Tak wynika z konsultacji społecznych dotyczących tej inwestycji.
RZESZÓW. Posadzonych zostanie w nim 1700 roślin. Pojawią się również ekologiczne elementy małej architektury oraz figury z wikliny imitujące zwierzęta.
RZESZÓW. W miniony weekend rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu trzech pijanych kierowców. Niechlubny rekordzista miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.
RZESZÓW. rasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz