Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Rozpoczyna się cykl spotkań z graczami Asseco Resovia Rzeszów

Dodano: 21.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Browar Manufaktura został oficjalnym partnerem Asseco Resovii Rzeszów. Co dzięki temu zyskają kibice? Cykl spotkań z zawodnikami rzeszowskiej drużyny. Pierwsze z nich już 21 stycznia.

Wszyscy fani siatkówki z Rzeszowa będą mieli okazję do spotkania swoich ulubieńców twarzą w twarz. Browar Manufaktura, znajdujący się przy ul. Słowackiego rozpoczął współpracę z Asseco Resovia Rzeszów.

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 21 stycznia, o godzinie 19.00. W poniedziałek, w Manufakturze spotkamy prezesa klubu, Krzysztofa Ignaczaka, oraz dwóch zawodników: Tibo Rossard oraz Nico Szerszeń.
Reklama
„Wspólnie z Manufakturą wracamy do cyklu spotkań z naszymi zawodnikami. Siatkarskie Q&A w Manufakturze będzie szansą, by porozmawiać z naszymi siatkarzami, zadać im pytania, a także spędzić z nimi czas. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (21 stycznia) o godz. 19:00. W rolach głównych wystąpią – Prezes Krzysztof Ignaczak, a także nasi francuscy zawodnicy, Tibo Rossard i Nico Szerszeń” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Podczas spotkania pytania można zadawać osobiście bądź za pośrednictwem profilu na Facebooku, gdyż w związku ze spotkaniem prowadzony będzie tzw. live.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Reklama