RZESZÓW. Od 27 do 29 marca 2024 r. w CH Plaza odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Wystawcy zaoferują regionalne produkty. Na stoiskach znajdą się m.in. wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy.
Organizowane od wielu lat Wielkanocne Kiermasze w rzeszowskiej Plazie to już tradycja. Podczas wydarzenia tradycyjne już będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na świąteczny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna.
Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi oraz wyjątkowych przypraw z różnych zakątków świata. Przez trzy dni będzie można także kupić ręcznie malowane ubrania oraz naturalne kosmetyki.
Kiermasz Wielkanocny w CH Plaza Rzeszów startuje w środę 27 marca i potrwa do piątku 29 marca 2024 r. Stoiska wszystkich wystawców zlokalizowane w atrium Centrum można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Centrum od 10:00 do 21:00.
RZESZÓW. Miejscy radni zarezerwowali w budżecie 200 tys. zł na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Spacerowej na osiedlu Zalesie. Chodzi o 650-metrowy odcinek drogi, od budynku nr 24 w kierunku ul. Zelwerowicza.
RZESZÓW. Od 1 lipca, pasażerowie będą mogli korzystać z jednego biletu uprawniającego do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.
RZESZÓW. 26 maja w Ogrodach Bernardyńskich oraz na terenie parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz