Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

Dodano: 07.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w CH Plaza Rzeszów będzie lepsze połączenie z sąsiadującym hipermarketem E. Leclerc. Ponadto zaplanowano otwarcia nowego salonu CCC, nowej drogerii Hebe, dużego sklepu zoologicznego MaxiZoo, a także istniejącej od lat Cukierni Mikołaj w całkowicie nowej odsłonie. Przebudowa Centrum rozpocznie się już w maju.

Rzeszowska Plaza 2 lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej, co pozwoliło m.in. na otwarcie sklepu Decathlon. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb klientów.

Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów: „Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy Centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami Centrum Handlowego i Hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E. Leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy”.

Dodajmy, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r.: „Będziemy starać się wykonywać wszystkie prace tak, aby były, jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów. Pod koniec wakacji CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się w nowej odsłonie jako nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb nowych najemców i naszych klientów” – tłumaczy Richard Keen.
Reklama
Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców: „Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe. Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla Klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem w E. Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw” – Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Dodaje, że to nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów: „Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy” – mówi Radosław Jamrozik.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na ul. Grunwaldzkiej pojawi się ponad 50 drzew

RZESZÓW. Podczas rewitalizacji ulicy Grunwaldzkiej w centrum Rzeszowa zasadzonych zostanie ponad 50 drzew, głównie grabów wąskokolumnowych.

Rzeszów

Automatyczna detekcja ruchu na skrzyżowaniach w Rzeszowie. Nie trzeba będzie wciskać przycisków

RZESZÓW. - Na wszystkich rzeszowskich skrzyżowaniach wprowadzimy automatyczną detekcję ruchu: zamontowanych zostanie ok. 1000 czujników – zapowiada prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. 

Rzeszów

Zieleń i ławki zamiast samochodów. Ulica Słowackiego bardziej przyjazna pieszym

RZESZÓW. Z części chodnika przy ulicy Słowackiego zniknęły samochody. Zamiast nich pojawiła się zieleń i ławki.

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Rzeszów

Na osiedlu Staroniwa powstanie nowoczesny plac zabaw

RZESZÓW. Nowy plac zabaw na osiedlu Staroniwa, będzie pełnił funkcję nie tylko rozrywkową, ale również edukacyjną.

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Rzeszów

Podpisano umowę na projekt nowego wiaduktu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wiadukt połączy ulicę Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej.

Reklama