Rzeszów - Piątek, 23.01.2026
Reklama

Ruszył przetarg na remont dirtparku

Dodano: 23.07.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Przedmiotem zamówienia jest remont obiektów zlokalizowanych na terenie Dirt Parku przy hali Podpromie. Chodzi przede wszystkim o demontaż uszkodzonych desek oraz wymianę uszkodzonego poszycia ze sklejki przeszkód typu Hopa.

W zakres prac przyszłego wykonawcy wchodzi malowanie całości konstrukcji drewnianych przeszkód impregnatem do drewna oraz wymiana uszkodzonego poszycia sklejki przeszkód typu Hopa.

Remont zakład również demontaż istniejących elementów schodów (tzw. trepów), a także demontaż uszkodzonych desek poszycia pomostów przeszkód drewnianych wraz z zamontowaniem nowych desek.

Miasto na oferty wykonawców czeka do 25 lipca br. Natomiast prace powinny zostać wykonane do 21 dni od dnia podpisania umowy z Ratuszem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Błażowej Dolnej znaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. Podczas prac polowych prowadzonych na terenie miejscowości Błażowa Dolna w powiecie rzeszowskim, natrafiono na niewybuchy. Do czasu przyjazdu wojskowych saperów, miejsce ich znalezienia pilnują policjanci z grupy minersko-pirotechnicznej.

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. 6 kwietnia na rzeszowskim Rynku odbędzie się największy na Podkarpaciu Jarmark Wielkanocny. Na mieszkańców czeka sporo atrakcji, w tym m.in. kiermasz rękodzieła, występy artystyczne, pokaz kulinarny i prezentacja tradycyjnych potraw wielkanocnych.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto bezpłatną szkołę rodzenia [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie powstała jedyna w Rzeszowie bezpłatna szkoła rodzenia. Można zapisywać się już na zajęcia.

Rzeszów

Zakończył jazdę na słupie. 44-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile wydmuchał 44-letni mieszkaniec Rzeszowa, który osobowym mercedesem wjechał w słup z kamerą monitoringu. Grozi mu wysoka grzywna i kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Postęp prac na budowie nowego żłobka w Rzeszowie. Budynek już zadaszony [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace przy budowie nowego żłobka przy ul. Jachowicza na osiedlu Drabinianka. Obiekt powstaje w sąsiedztwie szkoły i strefy wypoczynku Arkadia. Zakończyła się już budowa dachu, zamontowano okna i drzwi.

Rzeszów

Tak ostatecznie ma wyglądać nowoczesny biurowiec przy al. Cieplińskiego w Rzeszowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Pracownia MWM Architekci opublikowała ostateczne wizualizacje nowoczesnego budynku Corner Point, który wybudowany zostanie przy al. Cieplińskiego.

Rzeszów

Trwa rozbudowa ul. Granicznej w Rzeszowie. Od 10 marca zamknięty fragment drogi

RZESZÓW. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od poniedziałku 10 marca nieprzejezdny będzie fragment ul. Granicznej od ul. Cichej w kierunku al. Powstańców Warszawy.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. W lutym ponad 68 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. W ubiegłym miesiącu port lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył ponad 68 tys. pasażerów. - To najlepszy luty w historii lotniska, wynik lepszy o 10 procent od dotychczasowego rekordu (62,3 tys.), osiągniętego w 2024...

Reklama