Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Ruszył sezon kąpielowy na Żwirowni. 12 czerwca otworzą baseny ROSiR

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od minionej soboty można kąpać się na Żwirowni. 12 czerwca ruszają odkryte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Od soboty, 5 czerwca czynne jest miejskie kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego. - Plaża została wysprzątana, podobnie jak dno zbiornika, które oczyścili płetwonurkowie. Przebadana została także woda - informuje Artur Gernand, z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa

Sezon kąpielowy na Żwirowni potrwa do 5 września. Z obiektu można korzystać w godzinach: 10:00 – 18:00. Osoby dorosłe za bilet wstępu zapłacą symboliczne 2 zł, bilet ulgowy kosztuje złotówkę. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

W kolejną sobotę, 12 czerwca, uruchomione zostaną odkryte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, które znajdują się przy ul. Jałowego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Wracają kursy autobusów MPK pod wiaduktem na ul. Batorego

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...

Reklama