Rzeszów - Sobota, 27.09.2025
Reklama

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

Dodano: 26.09.2025 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do Londynu-Luton.

– Z ogromną satysfakcją ogłaszamy nasz zimowy rozkład lotów z Rzeszowa, który przynosi aż dwie ekscytujące nowości: Edynburg, stolicę Szkocji, oraz Alicante, które po raz pierwszy pozostanie w siatce połączeń również zimą. Wraz ze zwiększeniem liczby lotów do Londynu oferujemy mieszkańcom Podkarpacia jeszcze więcej możliwości podróży – od urokliwych miast Wielkiej Brytanii, przez słoneczną Hiszpanię, aż po najpopularniejsze kierunki w Europie. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to dla nas ważny partner, a dzisiejsze ogłoszenie pokazuje, że Ryanair konsekwentnie rozwija działalność i inwestuje w region – przekazała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Head of Comms Ryanair na region CEE & Baltics.

– Aby uczcić ogłoszenie nowego rozkładu, uruchamiamy specjalną promocję – loty na trasach z Rzeszowa już od 119 zł, na podróże do 18 grudnia. Bilety w tej wyjątkowej cenie będą dostępne do 9 października na stronie ryanair.com lub do wyczerpania oferty. To doskonała okazja, aby zaplanować swoją jesienno-zimową podróż już teraz – dodała Alicja Wójcik-Gołębiowska.

Reklama

W sezonie zimowym pasażerowie będą mogli skorzystać z 8 tras, w tym ekscytującej nowości – połączenia do Edynburga. Po raz pierwszy zimą dostępne będą także loty do słonecznego Alicante, a na trasie do Londynu-Luton Ryanair zwiększy częstotliwość połączeń.

Nowa trasa do Edynburga będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Stolica Szkocji, znana z imponującego zamku, festiwali artystycznych i urokliwych uliczek Royal Mile, od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Z kolei loty do Alicante pozwolą pasażerom z Podkarpacia cieszyć się słoneczną pogodą i hiszpańskim klimatem przez cały rok.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce ponownie przyjmie czartery z chasydzkimi pielgrzymami

RZESZÓW. Zgodnie z żydowskim kalendarzem w tym roku okazja do celebrowania rocznicy śmierci cadyka nadarza się dwukrotnie: 26 lutego oraz 28 marca.

Rzeszów

9 marca wielkie sprzątanie nad Wisłokiem. Po akcji odbędzie się piknik

RZESZÓW. Akcje organizuje Fundacja Rzeszowska oraz Stacja Rzeszów DZIKI.

Rzeszów

Skoczkowie do wody ze Stali Rzeszów wywalczyli 22 medale

RZESZÓW. Zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn reprezentanci Stali Rzeszów zdominowali zawody w Poznaniu.

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę, grożącego śmiercią prezydentom miast, w tym Tadeuszowi Ferencowi

RZESZÓW. 5 Marca zatrzymany 28-latek został przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzuty.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto nowy żłobek i przedszkole

RZESZÓW. W budynku J Politechniki Rzeszowskiej uroczyście otwarto nowy żłobek i przedszkole. 

Rzeszów

W filiach RDK odbędą się bezpłatne maratony fitness

RZESZÓW. Organizowany z okazji Dnia Kobiet Maraton Fitness jest czterogodzinnym ciągiem treningów.

Rzeszów

Od 5 marca jeden z przystanków na ul. Marszałkowskiej będzie przeniesiony

RZESZÓW. W związku z przebudową zatoki autobusowej, jeden z przystanków znajdujących się na ulicy Marszałkowskiej zostanie przeniesiony.

Rzeszów

Monopoly stworzy rzeszowską edycję gry. Będzie konkurs dla szkół

RZESZÓW. Rzeszowska edycja Monopoly będzie gotowa na jesień.

Reklama