Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Rzeszów Business Run 2019. Będą utrudnienia w ruchu i zmiany tras autobusów miejskich

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. 8 września odbędą się tegoroczne biegi, organizowane przez Fundację Poland Business Run. Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w ciągu ulicy Piłsudskiego oraz zostaną zmienione trasy przejazdów autobusów.

Już za kilka dni ulicami Rzeszowa przebiegnie Rzeszów Business Run 2019. 3,5 km trasą pobiegnie około 150 drużyn. Uczestnicy biegu wystartują o godz. 10:30 w najbliższą niedziele. Poland Business Run to charytatywny bieg sztafetowy odbywający się w 9 miastach w Polsce: Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Lublin, Rzeszów.

W sztafetowym biegu udział wezmą pięcioosobowe drużyny, a każdy z biegaczy będzie miała pokonać dokładnie jedno okrążenie. Start oraz meta znajdzie się na rzeszowskim Rynku. Uczestnicy wydarzenia pobiegną ulicą Słowackiego, Dymnickiego, 3-go Maja, Al. Lubomirskich, ul. Szopena przez Olszynki i Bulwary wbiegną na Al. Piłsudskiego, kolejno ul. Targową, Naruszewicza, Kreczmera i Mickiewicza. W godz. od 10 do 14 ulice zaznaczone pogrubionym tekstem będą całkowicie wyłączone z ruchu, a pozostałe będą częściowo zamknięte.


fot. www.polandbusinessrun.pl

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z imprezą od godz. 4:00 do 14:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym (w ciągu ulicy Piłsudskiego) oraz zostaną zmienione trasy przejazdów autobusów linii: 5, 6, 10, 12, 13, 31 oraz 37.

Autobusy będą kursować następującymi objazdami:

Linia nr 5:
  • w kierunku Matysowskiej: do Marszałkowska osiedle 01 trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Lubelskiej: do Hetmańska podzamcze 01 trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli, Cieplińskiego do Marszałkowskiej i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 6:
 
  • w kierunku Słocińskiej: do Krakowska / Sportowa 01 trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Ustrzyckiej: do Hetmańska podzamcze 01 trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli, Cieplińskiego do Piłsudskiego i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 10:
 
  • w kierunku Łukasiewicza: do Mochnackiego 01 trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli, Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Bł. Karoliny: do Kopisto Most Zamkowy 04 trasą bez zmian, następnie Kilara, Lisa – Kuli do Mochnackiego i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 12:
Reklama
 
  • w kierunku Budziwojskiej/Siedlisk: do Marszałkowska osiedle 01 trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Trembeckiego: do Hetmańska podzamcze 01 trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli, Cieplińskiego do Marszałkowskiej i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 13:
 
  • w kierunku Lwowskiej: do Marszałkowska osiedle 01 trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Wita Stwosza: do Hetmańska podzamcze 01 trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli, Cieplińskiego do Marszałkowskiej i dalej trasą bez zmian.

Linia nr 31:
 
  • w kierunku Sikorskiego: do Marszałkowska osiedle 01 trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Wita Stwosza: do Kopisto Most Zamkowy 04 trasą bez zmian, następnie Kilara, Lisa – Kuli, Cieplińskiego do Marszałkowskiej i dalej trasą bez zmian.

Linia nr 37:
 
  • w kierunku Hermanowej: do Marszałkowska osiedle 01 trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian;
  • w kierunku Trembeckiego: do Hetmańska podzamcze 01 trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli, Cieplińskiego do Marszałkowskiej i dalej trasą bez zmian.

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.
 
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

84-letni mężczyzna zginął w pożarze traw

WÓLKA NIEDŻWIEDZKA. Pięć zastępów straży pożarnych gasiło pożar nieużytków w Wólce Niedźwiedzkiej. W pożarze zdarzeniu 84-letni mężczyzna.

Rzeszów

Znana marka otworzyła salon przedłużania włosów w Rzeszowie

RZESZÓW. Hollywood Hair, marka będąca liderem na polskim rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji suplementy, kosmetyki i akcesoria do włosów, ich stylizacji i skóry głowy, otwiera w stolicy Podkarpacia swój trzynasty...

Rzeszów

Zbiórka dla rodzin poszkodowanych w pożarze domków na osiedlu Biała

RZESZÓW. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prowadzi zbiórkę na rzecz mieszkańców domków na osiedlu Biała, którzy w sobotnim pożarze stracili dorobek życia.

Rzeszów

Dachowanie renault clio w Kamieniu. Kierowca uciekał przed policją

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna kierujący samochodem marki renault clio, w trakcie ucieczki przed policjantami, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 40-latek trafił do szpitala. Z popełnione wykroczenia, uzbierał łącznie 239 punktów karnych.

Rzeszów

Pożar szeregówek na osiedlu Biała w Rzeszowie. Spłonęło siedem domów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Służby cały czas pracują na miejscu pożaru budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała.

SPEED SHOW

Dwudniowy festiwal motoryzacji na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Speed Show, czyli wielkie święto motoryzacyjne już w ten weekend na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy z Mtuning, AutoDiscover i Global Motors zapewniają, że będzie to rekordowa edycja. Pojawi się na...

JelczTour

Ostatnie wakacyjne przejazdy zabytkowym Jelczem po Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend odbędą się ostatnie wakacyjne przejazdy czerwonym Jelczem po ulicach Rzeszowa w ramach akcji pod hasłem #JelczTOUR.

Rzeszów

Przejazd pod torami na ul. Miłocińskiej już otwarty

RZESZÓW. Zakończył się remont wiaduktu kolejowego, pod którym biegnie droga łącząca ulice Miłocińską i Warszawską.

Reklama