Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Rzeszów. Komunikacja miejska w okresie świątecznym

Dodano: 25.03.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, jak będą kursowały autobusy komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym (od 28 marca do 2 kwietnia 2024 r oraz jak pojadą autobusy nocne po zmianie czasu.

W czwartek i w piątek (28, 29 marca) oraz we wtorek (2 kwietnia) kursy autobusów miejskich będą realizowane wg rozkładu jazdy w dzień roboczy wolny od nauki szkolnej (dzień roboczy pozaszkolny). W tych dniacg autobus linii nr 46 będzie kursował tylko do i od przystanku Słocińska pętla.

W sobotę, 30 marca br. autobusy pojadą wg sobotniego rozkładu jazdy. Z kolei niedzielę Wielkanocną i poniedziałek Wielkanocny będą kursowały jak w dni świąteczne.

Zmiana czasu, kursy linii nocnych

W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2024 r. zmianie ulegnie kursowanie linii nocnych N1 i N2. Szczegóły poniżej:
  • Linia N1 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej.
  • Linia N2 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.59 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Słocińskiej.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę z wykonawcą PCLA. Ma być gotowe jesienią 2026 roku

RZESZÓW. Dziś w ratuszu podpisano umowę z firmą Mirbud, która wybuduje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki za kwotę 194 mln zł. Inwestycja ma być gotowa w październiku 2026 roku.

Rzeszów

Wielka impreza na rzeszowskim Rynku z okazji "Dnia osób z niepełnosprawnościami"

RZESZÓW. Barwny korowód, występy zespołów, warsztaty, zawody i wiele więcej atrakcji przygotowano z okazji tegorocznych obchodów „Dnia osób z niepełnosprawnościami” w Rzeszowie. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie „For You”.

Rzeszów

Komunikacja miejska. Nowe przystanki na żądanie

RZESZÓW. Od 1 maja lista przystanków na żądanie w Rzeszowie zwiększy się o 116 kolejnych (w tym 8 poza miastem). Dla 12 przystanków przywrócony zostanie status przystanku „stałego”.

Rzeszów

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie odnowiona

RZESZÓW. W budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie odnowione zostały sale lekcyjne, świetlica oraz inne pomieszczenia. Renowacja była możliwa dzięki środkom przekazanym miastu przesz Fundację Leroy Merlin.

Rzeszów

Rozbudowa stadionu na os. Przybyszówka. Powstaną m.in. zadaszone trybuny

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę boiska piłkarskiego przy ul. Stadionowej w Rzeszowie. Powstaną m.in. dwie zadaszone trybuny. Zadanie będzie realizowane w ramach RBO.

Rzeszów

Więcej policjantów na drogach. Ruszyły działania "Majowy weekend 2024"

PODKARPACIE. Policjanci rozpoczęli działania związane z długim weekendem majowym. Na drogach regionu będzie więcej policyjnych patroli. Mundurowi zadbają m.in. o płynność ruchu i bezpieczeństwo podróżujących. Tegoroczna akcja potrwa do 6 maja.  

Rzeszów

Podkarpacki Bazarek. Znamy harmonogram na cały rok

RZESZÓW. Wędliny, sery, soki, owoce, warzywa czy rękodzieło to tylko niektóre z produktów, jakie można nabyć na Podkarpackim Bazarku.

Rzeszów

Rzeszów świętuje 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Urodzinowy tort na rynku

RZESZÓW. 1 maja 2024 r. Rzeszów będzie świętował 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Z tej okazji na rzeszowskim Rynku pojawi się m.in. słodki poczęstunek w postaci tortu. Wydarzenie rozpocznie się w...

Reklama