Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Rzeszów. Komunikacja miejska w okresie świątecznym

Dodano: 25.03.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, jak będą kursowały autobusy komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym (od 28 marca do 2 kwietnia 2024 r oraz jak pojadą autobusy nocne po zmianie czasu.

W czwartek i w piątek (28, 29 marca) oraz we wtorek (2 kwietnia) kursy autobusów miejskich będą realizowane wg rozkładu jazdy w dzień roboczy wolny od nauki szkolnej (dzień roboczy pozaszkolny). W tych dniacg autobus linii nr 46 będzie kursował tylko do i od przystanku Słocińska pętla.

W sobotę, 30 marca br. autobusy pojadą wg sobotniego rozkładu jazdy. Z kolei niedzielę Wielkanocną i poniedziałek Wielkanocny będą kursowały jak w dni świąteczne.

Zmiana czasu, kursy linii nocnych

W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2024 r. zmianie ulegnie kursowanie linii nocnych N1 i N2. Szczegóły poniżej:
  • Linia N1 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej.
  • Linia N2 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.59 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Słocińskiej.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM wstrzymuje wdrożenie II etapu przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Na razie nie będzie kolejnych przystanków „na żądanie”. ZTM wstrzymał ich wdrożenie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny park kieszonkowy

RZESZÓW. Latem tego roku gotowy będzie kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie. Powstanie na osiedlu Baranówka. Znajdą się w nim m.in. hamaki, leżaki, ławki oraz dużo zieleni.

Rzeszów

Rusza loteria podatkowa "Rzeszów to My". Do wygrania samochód osobowy

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2022 r. każdy mieszkaniec Rzeszowa, który rozlicza się z podatków w naszym mieście, może zgłosić się do udziału w loterii podatkowej „Rzeszów to My”. Do wygrania będzie samochód...

Rzeszów

Ponad 1000 osób pobiegnie w Półmaratonie Rzeszowskim

RZESZÓW. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się 15. edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiło się już blisko tysiąc osób. Zapisy cały czas trwają.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła usługa "Mobilny Urzędnik"

RZESZÓW. Dzięki usłudze „Mobilny Urzędnik” osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

RZESZÓW. 38-latkowi z powiatu rzeszowskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Rzeszów

Na osiedlu Zawiszy Czarnego powstanie mini park dla seniorów

RZESZÓW. W parku znajdzie się m.in. siłownia plenerowa.

Rzeszów

Ponad 1 mln zł na działania organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowy na realizację 60 projektów. 

Reklama