Rzeszów - Czwartek, 30.04.2026
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku na S19 w Trzebownisku

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, w którym zginął 49-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 27 marca 2026 roku około godz. 9, na drodze ekspresowej S19 w Trzebownisku. Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 49-letni kierujący Hyundaiem, jechał drogą S19 w kierunku Rzeszowa pod prąd i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem typu auto laweta, a następnie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Lexusem. Następnie Hyundai wpadł na bariery oddzielające pasy ruchu, po czym auto zapaliło się. 490latek zginął na miejscu.

Policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc do świadków tego tragicznego wypadku. Wszystkie wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, mają na jego temat informacje lub posiadają nagrania z wideorejestratorów samochodowych z zapisem wypadku proszone są o kontakt z policją. Można to zrobić nz kilka sposobów:

Reklama

- przez całą dobę na ul. Wołyńskiej 1
- zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na numer alarmowy 112.”
- pod numerami telefonów: 47 821 35 10 – Dyżurny komisariatu całodobowo, 47 821 34 75 – Referent postępowania.

Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rwpkmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie. Ile zapłacimy za metr kwadratowy?

RZESZÓW. Od początku roku ceny nowych mieszkań w stolicy Podkarpacia wzrosły o 2 % - tak wynika z danych platformy BIG DATA RynekPierwotny.pl.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim otwarto dwa nowe mosty

W Rudnej Małej pod Rzeszowem odbudowano dwa mosty drogowe, znajdujące się w ciągu drogi powiatowej Nr 1377R.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego przedstawił harmonogram kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Biblioteka Nowa ma być wizytówką Rzeszowa i całego Podkarpacia. Rusza konkurs architektoniczny

RZESZÓW. W Rzeszowie powstanie nowoczesna bilbioteka, wzorowana na najlepszych tego typu obiektach z całego świata. Będzie kulturalną wizytówką, nie tylko stolicy regionu, ale również całego Podkarpacia. Jej projekt zostanie wybrany w drodze...

Rzeszów

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Rzeszów

Dzieje się na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wschodniej części Rzeszowa trwa budowa drogi, która lepiej skomunikuje osiedla Słocina i Zalesie z centrum miasta.

Rzeszów

Ruszyła sprzedaż cegieł z dawnego stadionu Resovii

RZESZÓW. Rozpoczęła się sprzedaż cegieł pochodzących z wyburzonego stadionu przy ul. Wyspiańskiego 22. Za najtańszą zapłacimy 110 zł.

Reklama