Rzeszów - Piątek, 09.05.2025
Reklama

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Decyzją Prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, większość rzeszowskich urzędników będzie wykonywało swoją pracę zdalnie, tzn. z domu przy pomocy telefonu i internetu. Wszystko ma być tak zorganizowane, aby nie ucierpieli na tym petenci.

Jak informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta „W sytuacjach wyjątkowych można się umówić z urzędnikiem telefonicznie na konkretną godziną i dzień i załatwić sprawę.”

Przypomnijmy, że od 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta Rzeszowa oraz Jednostki Organizacyjne Miasta Rzeszowa nie prowadzą obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem. Miasto zachęca do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz poprzez platformę ePUAP.

Wszystkie ograniczenia są aktualne aż do odwołania.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Startują zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Tuż po weekendzie rozpocznie się rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie. Zajęcia w ramach DUT pozwalają najmłodszym odkrywać fascynujący świat nauki w formie interaktywnych wykładów i warsztatów, które nie tylko...

Rzeszów

Awaria sieci ciepłowniczej. Będą utrudnienia w ruchu na ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poinformował, że na ul. Hetmańskiej doszło do awarii sieci ciepłowniczej i MPEC musi ją usunąć. W związku z tym przez kilkadziesiąt godzin fragment ww. ulicy będzie zamknięty.

Rzeszów

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie?

RZESZÓW. Ponad 11,1 tys. zł – to średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Rzeszowie - wynika z danych firmy RynekPierwotny.pl. Najdroższe są kawalerki – średnio 12,3 tys. zł za metr.

Rzeszów

Zielone szaleństwo w Rzeszowie. W weekend Festiwal Roślin

RZESZÓW. Festiwal Roślin powraca do stolicy Podkarpacia. Dwudniowe święto miłośników roślin odbędzie się w hali Podpromie. W ofercie kilkaset gatunków, w tym wiele nowości.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Jakie atrakcje dla mieszkańców?

Powrót JelczTour, bezpłatna komunikacja miejska, pokazy artystyczne, piknik na zajezdni MPK to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, który potrwa od poniedziałku (16.09) do niedzieli (22.09).

Rzeszów

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Dwie osoby w szpitalu

TYCZYN. Około godz. 7:00 w Tyczynie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Ich życia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Nowy system parkowania w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W poniedziałek, 16 września 2024 r. uruchomiony zostanie system parkometrów i dozoru parkingów w centrum handlowym Plaza. Obejmie on wszystkie strefy parkingowe Centrum. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 9 parkometrów.

Reklama