Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury poszukuje instruktorów zajęć

Dodano:

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury rozpoczął nabór do zespołu instruktorów zajęć artystycznych, edukacyjnych oraz ruchowych. Placówka poszukuje ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą czy też dorosłymi i seniorami.

Rzeszowski Dom Kultury to miejska instytucja prowadząca wielokierunkową działalność w 19 filiach na terenie całego miasta Rzeszowa. Bogata oferta placówki obejmuje ponad 40 propozycji zajęć o charakterze artystycznym, edukacyjnym oraz ruchowym. W zakończonym sezonie kulturalnym 2022/2023 z oferty zajęć w RDK skorzystało ponad 5000 uczestników.

Chcąc sprostać oczekiwaniom mieszkańców i ciągle zmieniającym się trendom, Rzeszowski Dom Kultury planuje rozszerzyć swoją działalność, zarówno pod kątem już istniejących rodzajów zajęć, jak i zupełnie nowych propozycji. Instytucja zaprasza do współpracy instruktorów, którzy chcą wzbogacić kadrę Rzeszowskiego Domu Kultury lub wdrożyć swoje pomysły nowych i ciekawych zajęć. Placówka oferuje stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się instytucji kultury.
Reklama
Właśnie rozpoczął się nabór do zespołu instruktorów. RDK zatrudni osoby, które poprowadzą zajęcia:   
  • taneczne (różne formy),
  • muzyczne (wokal, gitara, pianino),
  • manualne (plastyka, rękodzieło artystyczne),
  • umuzykalniające dla dzieci i rodziców,
  • języka angielskiego
  • oraz sportowe (aerobik, gimnastyka kręgosłupa, pilates, joga, stretching). 

Mile widziane są również osoby, które przedstawią propozycję zupełnie nowych zajęć. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy na adres biuro@rdk.rzeszow.pl
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sukces Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Kolegum Nauk Medycznych UR uzyskało certyfikat ośrodka referencyjnego ISPAD dla KNM UR.

Rzeszów

Ciało 57-latka na klatce w bloku przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. W jednym z bloków przy ul. Krakowskiej znaleziono ciało 57-letniego mieszkańca Rzeszowa. Lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci zatrzymali 36-letniego syna zmarłego.

Rzeszów

Nowe połącznie z Jasionki. Od listopada polecimy do Holandii

RZESZÓW. Nowy przewoźnik, Wizz Air wchodzi do Jasionki uruchomiając już tej jesieni połączenia z Rzeszowa do Eindhoven. Pierwsze loty już w listopadzie.

Rzeszów

"Żądamy zakończenia plandemii!". W sobotę manifestacja koronsceptyków w Rzeszowie

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się manifestacja pod hasłem „Obrony Wolności w Polsce.”.

Rzeszów

Nowe Miasto: 24-latek groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy

RZESZÓW. Nożownika obezwładnił kurier - który również został przesz niego zaatakowany - i przekazał go Policji.

Rzeszów

WSIiZ zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Pond 6000 studentów rozpoczęło naukę na studiach I i II stopnia oraz na studiach dyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus w Katedrze Rzeszowskiej. 6 osób zakażonych

RZESZÓW. U 6 osób z Katedry Rzeszowskiej potwierdzono obecność koronawirusa. Chodzi o 3 księży i 3 siostry zakonne.

Rzeszów

Rzeszów ma coraz więcej mieszkańców

RZESZÓW. Wg najnowszych danych opublikowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie, stolica innowacji stale zwiększa liczbę mieszkańców. Z kolei w województwie podkarpackim liczba ludności zmalała.

Reklama