Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?
 
Od 11 maja br. ruszają zapisy na egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii prawa jazdy oraz zapisy na egzaminy praktyczne kat. C, C+E, D oraz A, A2, A1, AM prawa jazdy. Egzaminy na ww. kategorie będą przeprowadzane od 18 maja.
 
Z kolei od 25 maja br. prowadzone będą zapisy na egzaminy praktyczne kat. B, B+E, T prawa jazdy, a same egzaminy będą przeprowadzane od 1 czerwca.
 
W zależności od sytuacji epidemicznej, terminy te mogą ulec zmianie.
 
Z uwagi na panujące ograniczenia, klienci WORD mogą kontaktować się z Działem Obsługi Klienta drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pośrednictwem portalu InfoCar. Od 11 maja Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.
 
Reklama
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, zarówno pracowników jak i egzaminowanych, w rzeszowskim ośrodku wprowadzono kilka obostrzeń.  Na terenie obiektu mogą przebywać jedynie osoby zapisane na egzamin.  Osoby egzaminowane obowiązkowo powinny być zaopatrzone w maseczkę ochronną, a które przystępują do egzaminu praktycznego kat. A, A2, A1, AM dodatkowo muszą posiadać własny kask oraz naładowany telefon komórkowy z zestawem słuchawkowym do komunikacji z egzaminatorem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Terrorysta w Urzędzie Marszałkowskim. Odbyły się ćwiczenia organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

RZESZÓW. „Wrzesień 2019” to kryptonim samorządowych ćwiczeń wojewódzkich, które w dniach 17-18 września 2019 r. odbywają się w UMWP w Rzeszowie.

Rzeszów

W przyszłym roku ruszą prace budowlane przy Podkarpackim Centrum Nauki

RZESZÓW. PCN „Łukasiewicz”, które powstaanie w Jasionce, ma być gotowe do połowy 2022 roku.

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Rzeszów

W Rzeszowie zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h

RZESZÓW. Silne wiatry mogą rozpocząć się od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 i potrwają do godz. 09:00 dnia 18.09.2019.

Rzeszów

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Dni otwarte odbędą się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego

Rzeszów

Parking wielopoziomowy przy hali Podpromie będzie czteropoziomowy z wyjazdem na most

RZESZÓW. Do 2023 roku mieszkańcy powinni już korzystać z nowej inwestycji.

Reklama