Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Rzeszowskie Piwnice w rankingu "Top Atrakcje". Można głosować codziennie

Dodano: 09.06.2022 r.

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Rzeszowskie Piwnice zostały nominowane w rankingu najpiękniejszych atrakcji w Polsce "Top Atrakcje”. Głosowanie trwa do 19 czerwca.

Trwa jedenasta edycja rankingu najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok „Top Atrakcje”. Konkurs organizuje popularny portal i blog podróżniczy polskieszlaki.pl.

Top Atrakcje wybierają internauci, poprzez głosowanie na stronie www.topatrakcje.pl. Do wyboru mamy 8 kategorii, a w nich od 8 do 16 atrakcji. Swój głos można oddać na jedną atrakcję w każdej kategorii, raz dziennie (nie jest wymagana rejestracja).

Konkurs trwa do 19 czerwca 2022 roku. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 8 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Są to Top Atrakcje danego sezonu turystycznego.

W tegorocznej edycji plebiscytu, w kategorii „Nowości i odkrycia” znalazły się Rzeszowskie Piwnice. Aktualnie rzeszowska atrakcja zajmuje pierwsze miejsce, wyprzedzając m.in. Funzeum w Gliwicach czy Zoo Łódź z Orientarium.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów to MY. Oto kolejne pomysły mieszkańców na mikroinnowacje w mieście

RZESZÓW. Ogrody deszczowe, zielona wiata rowerowa i altana edukacyjna – to trzy mikroinnowacje zgłoszone przez mieszkańców Rzeszowa, które wybrano do realizacji w ramach kolejnej edycji programu „Rzeszów to MY”.

Rzeszów

Kolejna akcja znakowania rowerów w Rzeszowie

RZESZÓW. Najbliższa akcja znakowania rowerów odbędzie się 17 sierpnia. 

Rzeszów

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej, został przesunięty na 16 i 17sierpnia.

Rzeszów

Święto Wojska Polskiego i piknik wojskowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i poczęstunku żołnierską grochówką na uczestników pikniku czekać będzie wiele atrakcji.

Rzeszów

W sobotę motoryzacyjne święto na Podpromiu i zbiórka charytatywna

RZESZÓW. 13 sierpnia na parkingu Podpromie odbędzie się piknik motoryzacyjny Super Car Weekend połączony ze zbiórką charytatywną

Rzeszów

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Przy SP nr 10 powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Dominikańskiej 4, zyskają nowy plac zabaw. Obiekt powstanie na terenie o powierzchni około 5,5 ara. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na...

Reklama