Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaprezentuje drużynę. Kapitana wybiorą kibice

Dodano: 16.01.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Kto będzie walczył w barwach Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego? Kto zostanie kapitanem zespołu? Tego dowiecie się podczas prezentacji drużyny w Millenium Hall, która odbędzie się już 24 stycznia br.

Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18:00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020. Dla kibiców to świetna okazja, by zobaczyć i posłuchać nowych zawodników rzeszowskiej drużyny. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla zawodników oraz przede wszystkim dla kibiców.

W trakcie prezentacji drużyny to kibice wybiorą kapitana zespołu na sezon 2020. W specjalnych konkurencjach rywalizować będą natomiast ze sobą zawodnicy. Kibice będą mieli szansę na zdobycie żużlowych gadżetów, między innymi karnetu na sezon 2020 oraz koszulki klubowej.
Reklama
Po zakończeniu prezentacji w specjalnej strefie każdy chętny będzie miał okazję do zebrania autografów oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z każdym z zawodników.

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe powstało oficjalnie 9 września 2019 roku. Założycielami RzTŻ są pasjonaci żużla z Rzeszowa, przedstawiciele różnych zawodów w tym prawnicy, doradcy finansowi, naukowcy. W większości są to osoby prowadzące własne firmy na terenie stolicy innowacji. Prezesem zarządu został Leszek Gubernat, jego zastępca jest Jan Madej, natomiast członkami zarządu został Janusz Ryszard Rak oraz Józef Lis.
 
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na rzeszowskim rynku stanie wielki budzik, który odlicza czas do wyborów

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia włączyła się w kampanię profrekwencyjną "Nie śpij, bo Cię przegłosują". Z tej okazji, w najbliższy piątek na rzeszowskim rynku pojawi się wielki budzik, który odlicza czas do wyborów.

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe. Wybrano projektanta

RZESZÓW. Jesienią przyszłego roku ma być gotowa dokumentacja projektowa dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe. Projekt za kwotę blisko 300 tys. zł przygotuje wybrana w przetargu...

Rzeszów

Trwa budowa Parku dla Seniora w Rzeszowie. Zakończenie prac w tym miesiącu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Park powstaje przy ul. Staszica, na osiedlu gen. Grota-Roweckiego.
 

Rzeszów

Nowości w miejskim programie skierowanym do rodzin

RZESZÓW. Od początku października Gmina Miasto Rzeszów rozpoczyna realizację programu samorządowego „Rzeszowska Karta Rodziny”. Stanowi on kontynuację programu „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina zastępcza”.

Rzeszów

Rozpoczyna się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W piątek, 29 września 2023 r. podpisano umowę na przebudowę ul. Grunwaldzkiej. Inwestycję zrealizuje firma OBO Polska z Rzeszowa. Wykonawca, będzie miał 12 miesięcy na realizację zadania.

Rzeszów

Z centrum Rzeszowa do Jasionki w 18 minut. Ruszyło nowe połączenie kolejowe

RZESZÓW. W niedzielę, 1 października o godz. 5:22 ze stacji Rzeszów Główny wyruszył pierwszy szynobus do Portu Lotniczego w Jasionce. Cała podróż wraz z przystankami zajmuje 18 min.

Rzeszów

FOTRELACJA. Święto Wojsk Obrony Terytorialnej w Rzeszowie

 RZESZÓW. W sobotę Rzeszowie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji 6-lecia Wojsk Obrony Terytorialnej z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Rzeszów

Wino, jedzenie, muzyka i fireshow. Carpathian Wine Fest na pożegnanie lata

RZESZÓW. Już w ten weekend miłośnicy czerwonego trunku będą mieli okazję ponownie spotkać się na świeżym powietrzu w fosie rzeszowskiego Zamku i delektować się smakami rzemieślniczych win z regionalnych winnic.

Reklama