Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaprezentuje drużynę. Kapitana wybiorą kibice

Dodano: 16.01.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Kto będzie walczył w barwach Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego? Kto zostanie kapitanem zespołu? Tego dowiecie się podczas prezentacji drużyny w Millenium Hall, która odbędzie się już 24 stycznia br.

Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18:00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020. Dla kibiców to świetna okazja, by zobaczyć i posłuchać nowych zawodników rzeszowskiej drużyny. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla zawodników oraz przede wszystkim dla kibiców.

W trakcie prezentacji drużyny to kibice wybiorą kapitana zespołu na sezon 2020. W specjalnych konkurencjach rywalizować będą natomiast ze sobą zawodnicy. Kibice będą mieli szansę na zdobycie żużlowych gadżetów, między innymi karnetu na sezon 2020 oraz koszulki klubowej.
Reklama
Po zakończeniu prezentacji w specjalnej strefie każdy chętny będzie miał okazję do zebrania autografów oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z każdym z zawodników.

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe powstało oficjalnie 9 września 2019 roku. Założycielami RzTŻ są pasjonaci żużla z Rzeszowa, przedstawiciele różnych zawodów w tym prawnicy, doradcy finansowi, naukowcy. W większości są to osoby prowadzące własne firmy na terenie stolicy innowacji. Prezesem zarządu został Leszek Gubernat, jego zastępca jest Jan Madej, natomiast członkami zarządu został Janusz Ryszard Rak oraz Józef Lis.
 
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Porozumienie ws. Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego podpisane

RZESZÓW. Przebudowa Dworca Głównego ma się zakończyć w 2022 roku.

Rzeszów

Darmowa komunikacja miejska dla kierowców z okazji „Dnia bez samochodu”

RZESZÓW. 22 września wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Rzeszów

Program Kolejowy CPK skróci kursy z i do Rzeszowa. Będą także szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. W województwie podkarpackim w ramach Programu CPK ma powstać 155 km dwóch nowych linii kolejowych.

Rzeszów

Już niebawem rozpocznie się Podkarpacki Festiwal Nauki w G2A Arena

RZESZÓW. Podkarpacki Festiwal Nauki odbędzie się w dniach 20-21 września 2019 na G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Rzeszów

Wystartowały dwie nowe linie komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie otworzył linie do Stobiernej i Łąki.

Rzeszów

21,3 mln zł na rozbudowę dróg trafiło do gmin z powiatu rzeszowskiego

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogi gminne i powiatowe powędruje łącznie 310 mln zł. 

Rzeszów

Otwarto nową przechodnie Centrum Medycznego „Medyk”. W sobotę bezpłatne badania [FOTO]

RZESZÓW. Już od dwóch tygodniu funkcjonuje nowa placówka Centrum Medycznego „Medyk”. 

Rzeszów

Ratusz apeluje do kierowców: opuszczajcie jak najszybciej skrzyżowania

RZESZÓW.  Średnia prędkość przejazdu przez skrzyżowania w Polsce wynosi 25 km/h, w Rzeszowie to jedynie 17 km/h. Ratusz problem z korkami upatruje w kierowcach ociągających się przy opuszczaniu skrzyżowania.

Reklama