Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

RzeszówToMy. W lutym dwa spotkania z mieszkańcami rzeszowskich osiedli

Dodano: 14.02.2024 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W tym miesiącu odbędą się dwa spotkania Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszówToMy. Podczas spotkań poruszane będą tematy zrealizowanych inwestycji, bieżących sprawy dotyczących osiedli oraz planów na przyszłość.

Pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań odbędzie się z mieszkańcami osiedli Nowe Miasto, Paderewskiego i Mieszka I w najbliższy piątek, 16 lutego w budynku szkoły podstawowej nr 23 ul. Pelczara 3.
Kolejne spotkanie z cyklu #RzeszówToMy zaplanowano na 29 lutego. Prezydent Rzeszowa zaprasza na nie mieszkańców osiedli  Zawiszy Czarnego, Piastów, Zwięczyca. Spotkanie obędzie się w Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Matuszczaka 7.

Program spotkań :

Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
  • przyjmowanie wniosków i pism od mieszkańców
  • informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
  • kiermasz organizacji pozarządowych aktywnych na osiedlach

Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA

Godz.: 19:00 zakończenie spotkania
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W sobotę rajd rowerowy Tour de WSIiZ połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa. Po dotarciu na metę czekać będzie rozgrzany grill i poczęstunek oraz pełen atrakcji EkoPiknik, który uświetni występ Krystiana Herby.

Rzeszów

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.

Rzeszów

Festiwal zespołów polonijnych powraca do Rzeszowa. Podpisano porozumienie

RZESZÓW. Po czteroletniej przerwie wraca do Rzeszowa Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. XIX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-18 lipca. 

Rzeszów

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 12 maja "kołem" pojedziemy bezpłatnie

RZESZÓW. W piątek, 12 maja z okazji X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, autobusy rzeszowskiej komunikacji miejskiej na liniach 0A i 0B będą kursowały bezpłatnie. Tego dnia możliwe również będzie zwiedzanie Dworca...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Witolda. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, przed godz. 6:30 na ul. Witolda w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Reklama