Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Samochód stanął w płomieniach, policjanci ruszyli do akcji [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

ŚWILCZA. Policjanci z Posterunku Policji w Świlczy interweniowali na miejscu pożaru samochodu. Do czasu przyjazdu straży pożarnej, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia płonącego pojazdu.

Wczoraj, po godz. 8:00 na posterunek w Trzcianie przybiegła kobieta, która poinformowała kierownika jednostki o pożarze samochodu, niedaleko posterunku. Okazało się, że na drodze krajowej nr 94, zapalił się osobowy hyundai. Policjanci niezwłocznie ruszyli z gaśnicami, aby gasić pożar. Międzyczasie powiadomili o zdarzeniu straż pożarną.

Kiedy mundurowi przybyli na miejsce, spod maski hyundaia wydobywał się dym. Po chwili auto stanęło w płomieniach. Jeden z funkcjonariuszy zajął się gaszeniem pożaru, natomiast dwie funkcjonariuszki -  kierowcą i pasażerami pojazdu. Zabezpieczyły też miejsce zdarzenia przed innym pojazdami i osobami postronnymi.

Po chwili na miejsce przyjechały dwie załogi straży pożarnej z OSP Trzciana i PSP z Rzeszowa. Strażacy dogasili pożar.

Na szczęście w tym pożarze nikt nie ucierpiał.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje Wisłokostradę. Droga ma być gotowa w 2026 roku

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę jednej z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w ostatnich latach. Trasa łącząca aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą, czyli tzw. Wisłokostrada  ma być gotowa w 2026 roku.

Rzeszów

Rekordowa liczba projektów zgłoszonych do RBO

RZESZÓW. 161 propozycji zadań zgłosili mieszkańcy do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Trwa ich weryfikacja, a głosowanie rozpocznie się 8 września.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie ogród botaniczny

RZESZÓW. Na wzgórzach osiedla Zalesie powstanie nowa, zielona atrakcja – ogród botaniczny. Jego pierwszym elementem będzie park dendrologiczny.

Rzeszów

Tragiczne zdarzenie w Brzezówce. Nie żyje 47-letni mężczyzna

RZESZÓW. Trwa ustalenie okoliczności śmierci 47-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i...

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja Street Food Festival. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata. W programie również muzyka na żywo, zabawy dla dzieci oraz pokaz kulinarny.

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Wkrótce układanie nawierzchni

RZESZÓW. Trwa przebudowa rzeszowskiego odcinka ul. Warszawskiej. W najbliższych dniach firma Strabag rozpocznie układanie warstw nowej nawierzchni. 

Reklama