Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

Dodano: 02.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

SkywayRun, organizator nocnych biegów na pasie lotniska w Jasionce, rozpoczął rekrutację do wirtualnych biegów, które odbędą się w kilku polskich miastach, w tym również w Rzeszowie. W naszym mieście akcja organizowana jest w dniach 8 – 15.05.2020 r.

Każdy z zainteresowanych biegaczy musi pokonać indywidualnie dystans 5 km w dowolnym miejscu na terenie Polski, biorąc pod uwagę okoliczności, które mogą wpłynąć na jego bezpieczeństwo. Swój wynik należy udokumentować zdjęciem z przebiegniętym dystansem i osiągniętym czasem i przesłać organizatorowi.

Do wygrania elegancki medal i pamiątkowy numer startowy.

Koszt udziału w takim biegu to 39 zł.

Zapisów można dokonać przez stronę monsterevent.pl

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie ogród botaniczny

RZESZÓW. Na wzgórzach osiedla Zalesie powstanie nowa, zielona atrakcja – ogród botaniczny. Jego pierwszym elementem będzie park dendrologiczny.

Rzeszów

Tragiczne zdarzenie w Brzezówce. Nie żyje 47-letni mężczyzna

RZESZÓW. Trwa ustalenie okoliczności śmierci 47-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i...

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja Street Food Festival. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata. W programie również muzyka na żywo, zabawy dla dzieci oraz pokaz kulinarny.

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Wkrótce układanie nawierzchni

RZESZÓW. Trwa przebudowa rzeszowskiego odcinka ul. Warszawskiej. W najbliższych dniach firma Strabag rozpocznie układanie warstw nowej nawierzchni. 

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Dynowie. Kierujący quadem uderzył w drzewo

RZESZÓW. 62-latek kierujący quadem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski na rok 2024. Ostatnie dni na zgłoszenie projektu

RZESZÓW. Do piątku, 21 lipca br. można zgłaszać projekty do przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem pula pieniędzy przeznaczona na realizację zadań wynosi 9,4 mln zł.

Reklama